послаблення карантину
09:51, 22 липня 2020 р.

У Смілі послаблюють карантин

послаблення карантину
У Смілі послаблюють карантин

17 липня відбулося засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, яке провела голова Смілянської райдержадміністрації Валерія БАНДУРКО.

Завідувач Смілянського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» Крижанівська Л.А. поінформувала про ситуацію із захворюванням на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території району.

За період з 10.07.2020 по 17.07.2020  у Смілянському районі зареєстровано  1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Всього на території Смілянського району (станом на 17.07.2020) зареєстровано 15 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Епідемічна ситуація в Смілянському районі відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів.

Комісія вирішила:

1. За результатами оцінки поточної епідемічної ситуації підстав для посилення протиепідемічних заходів на території Смілянського району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 20.05.2020 № 392, зі змінами немає.

2. Смілянському районному лабораторному відділенню ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської»,  інформувати районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій про поточну епідеміологічну ситуацію в Смілянському районі щоденно.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Бердник Ю.О. поінформував  про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 588. Зокрема зазначеною постановою внесено зміни щодо діяльності окремих суб’єктів господарської діяльності закладів культури, закладів з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). Також внесено зміни щодо Порядку перетину державного кордону та Порядку проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону.

3. Виконавчим комітетам сільських рад, керівникам суб’єктів господарської діяльності, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020  № 392 зі змінами, вжити заходів щодо заборони:

  • діяльності закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;
  • роботи після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

4. Районній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішення про посилення та припинення протиепідемічних заходів на території району приймати на підставі подання Смілянського районного лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності в районі ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

5. Виконавчим комітетам сільських рад, Смілянському відділу поліції ГУ НП у Черкаській області, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад забезпечити проведення щоденного моніторингу виконання протиепідемічних заходів під час перевезення пасажирів, роботи закладів харчування, а також розважальних закладів у нічний час доби.

6. Виконавчим комітетам сільських рад, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад спільно з Смілянським відділом поліції ГУ НП у Черкаській області вжити відповідних заходів до регулярного контролю за дотриманням перевізниками встановлених карантинних та протиепідемічних вимог під час перевезення пасажирів у містах транспортом загального користування.

7. Смілянському міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області продовжити здійснення посиленого державного нагляду (контролю)  за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних норм, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України в закладах громадського харчування, торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, перукарнях та салонах краси, дошкільних закладах, фізичної культури і спорту, закладах, що надають послуги з розміщення.

8. Сектору економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, Смілянському відділу поліції ГУ НП у Черкаській області вжити відповідних заходів, спрямованих на збереження, з урахуванням температурного режиму, автомобільних доріг загального користування відповідно до чинних нормативно-правових актів, зокрема під час руху великовагового транспорту.

9. ДП «Смілянське лісове господарство» вжити заходів щодо:

  • створення та оновлення в лісових масивах мінералізованих смуг, протипожежних розривів;
  • проведення ремонту спостережних веж, пожежних водойм і доріг протипожежного призначення;
  • очищення від захаращень лісів і просік;
  • уведення на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасових обмежень на відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон, в’їзду до них автотранспортних засобів, проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт, а також полювання;
  • проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних лісових масивів з метою контролю за дотриманням лісокористувачами, населенням  та підприємствами вимог пожежної безпеки.

10. Сектору економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити контроль за дотриманням агропідприємствами, фермерами та населенням вимог пожежної безпеки на сільгоспугіддях під час збирання врожаю, недопущення спалювання стерні, сухостою та сміття на сільгоспугіддях і присадибних ділянках.

11. ДП «Смілянське лісове господарство» та Смілянському РВ Управління ДСНС України в Черкаській області забезпечити висвітлення в засобах масової інформації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах та порядку дій  у разі виявлення загорань.

12. Контроль за виконанням рішення покладаю на сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послаблення карантину Сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...