Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району

Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» стартував поточний середній ремонт на ще одній ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у селі Носачів Смілянського району на ділянці км 83+700 – км 89+700. На 6 км дороги Н-16 сьогодні, 21 липня, розпочато ремонт проїзної частини: фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття. Повідомили у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 буде виконано наступний комплекс робіт:

– вирубка порослі та чагарнику;

– відновлення водовідведення;

– ремонт чотирьох мостів через струмки;

– влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: влаштування основи дорожнього одягу та вирівнюючого шару покриття;

– укріплення узбіч;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування посадкових майданчиків для громадського транспорту;

– влаштування дванадцятьох пішохідних переходів з автономним освітленням;

– влаштування нового металевого бар’єрного огородження;

– нанесення дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують 67,2 км дорожнього покриття.

Шановні водії!

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на цій ділянці автодороги Н-16 рух автомобілів ускладнено, рух здійснюється у реверсному режимі.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв: будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району, фото-1 Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району, фото-2 Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району, фото-3 Розпочався ремонт дороги Н-16 у селі Носачів Смілянського району, фото-4

Шановні водії, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

Будьте уважними та взаємоввічливими.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

ВЕЛИКЕБУДІВНИЦТВО Президент Носачів Н-16 дороги ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі