• Головна
  • Цього року літа не буде зовсім. Карантин продовжили до 31 серпня
карантин
15:56, 22 липня 2020 р.

Цього року літа не буде зовсім. Карантин продовжили до 31 серпня

карантин
Цього року літа не буде зовсім. Карантин продовжили до 31 серпня

Сьогодні, а саме 22 липня Уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 серпня.

“Адаптивний карантин потрібно продовжити до 31 серпня. Ми бачимо, що такий підхід до карантинних заходів дає свої результати  і дозволяє нам контролювати рівень захворюваності на коронавірус в Україні. Тобто, робота на рівні окремих регіонів дала результати, тому ми й надалі будемо продовжувати такі підходи для контролю рівня захворюваності і недопущення перевантажень системи охорони здоров’я”, – повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

МОЗ розділить Україну на “зелену”, “жовту” і “червону” зони. Колір буде показувати епідситуацію, в залежності від цього в кожному регіоні буде свій рівень карантину.Дивлячись на шкалу буде послаблення чи посилення карантинних обмежень.

Якщо область та всі райони навколо перебувають у, так званій, “зеленій зоні”, то для жителів будуть лише такі обмеження: в громадських будівлях – носити маску чи респіратор, проведення масових заходів не більше однієї особи на 5 кв.м, кінотеатри та театри працюватимуть із заповненістю не більше 50%, перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

“Якщо в регіоні, спостерігається погіршення показників протягом 5 днів, то відразу, той чи інший регіон, або окрема територіальна одиниця, переходить у “жовту” зону, “помаранчеву” чи “червону”, – зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кабмін Україна карантин
live comments feed...