• Головна
  • Смілянин, першим отримавший сертифікат від COURSERA, розказав, що дало йому таке навчання
COURSERA
12:29, 24 липня 2020 р.

Смілянин, першим отримавший сертифікат від COURSERA, розказав, що дало йому таке навчання

COURSERA
Смілянин, першим отримавший сертифікат від COURSERA, розказав, що дало йому таке навчання

Смілянин один із перших отримав сертифікат міжнародного зразка від «Coursera»

Діючий адаптивний карантин, окрім обмежувальних, відкриває перед нами нові можливості. Однією з таких є онлайн навчання на освітній міжнародний платформі «Coursera» (https://www.coursera.org/). Про це позповіли у СмілаМедіа.

Смілянин, першим отримавший сертифікат від COURSERA, розказав, що дало йому таке навчання, фото-1

Смілянин Володимир Яшин - один із перших на Черкащині, хто скористався перевагами сервісу та отримав сертифікат від «Coursera». Він обрав для себе курс «Інноваційна промисловість робототехніки і мехатроніки».

Навчання здійснювали викладачі Томського державного університету. Програма розрахована на шість тижнів, але чоловік засвоїв матеріал за тиждень.

За його словами навчання було дуже цікавим, він із захопленням слухав лекцію за лекцією, а азарту додавало успішне проходження тестів. Навчання було російською мовою.

Пан Володимир розповідає про себе: «Я за фахом фрезерувальник. Навчався в Смілянському ПТУ-5. Працював весь час за фахом на радіоприладному заводі, потім на заробітках у Києві. Раніше я нічого не знав про Coursera, тому це був абсолютно новий досвід для мене.”

Що дав цей курс?

“Я дізнався про загальні поняття з робототехніки, мехатроніки та кращі світові практики. Зрозумів. що праця людини знецінюється, адже робота роботів набагато економніша.»

Які складнощі виникли під час навчання?

“Інформація була цікавою та зрозумілою. Але це тільки теорія, немає практики, яка б сприяла кращому засвоєнню матеріалу. Після завершення курсу, я залишив відгук: подякував викладачам та запропонував додати практичні завдання.”

Що порадите безробітним, які вагаються щодо необхідності навчання?

“Нові знання – це не даремна втрата часу, а Ваш особистий розвиток, можливість отримати вищу професійну кваліфікацію та швидше знайти роботу. Тож замість вагань – порадьтеся зі своїм профконсультантом у центрі зайнятості щодо доступних безкоштовних курсів.” 

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Яшин Сміла Coursera

Коментарі

Оголошення
live comments feed...