Авіаційний фестиваль планують провести у Ротмістрівці

Авіаційний фестиваль планують провести у Ротмістрівці

У селі Ротмістрівка Смілянського району відбудеться авіафестиваль “ЯСЛА”.

Про це повідомляє смілянський фотограф Олександр Слєпцовський.

Фестиваль любителів авіації відбудеться 8 серпня о 16:00 на колишньому аеродромі біля с. Ротмістрівка. Проводитиметься він другий рік поспіль. Із 10-ї ранку для всіх охочих тут буде відкрито огляд техніки.

Для фестивалю обрали саме Ротмістрівку, тому що там є єдиний аеродром в Черкаській області, який має достатню потужність. Однак,  він вже 20 років не використовується.
Тож авіалюбителі і професіонали хочуть врятувати данний аеродром, переконавши громаду в його необхідності. Тому в найближчому майбутньому хочуть створити у Ротмістрівці авіаклуб, і таким чином розвивати малу авіацію та авіамоделювання. Також  серед планів - відкрити дитячий табір для молоді, яка марить польотами.

Програма фестивалю передбачає показові польоти літаків малої авіації, демонстрацію роботи безпілотних літальних апаратів, стрибки парашутистів, експозицію літаків різного призначення (у тому числі – сільськогосподарського), показові виступи авіарятувальників, польоти радіокерованих авіамоделей, музично-розважальну програму, виставку декоративно-ужиткового мистецтва тощо.
Велика увага протягом свята приділяється історії української авіації та видатним авіаторам України, працюють різні інформаційні, розважальні та гастрономічні майданчики.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

авіаційний фестиваль Сміла район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі