• Головна
  • У Балаклеї люди намагаються домогтись, щоб єдине відділення банку не закривали
банк
10:15, 26 липня 2020 р.

У Балаклеї люди намагаються домогтись, щоб єдине відділення банку не закривали

банк
У Балаклеї люди намагаються домогтись, щоб єдине відділення банку не закривали

Тепер у Балаклеї найблище відділення банку буде за 10 кілометрів від села, а саме у Смілі. Пенсіонери у відчаї, багато з них хворіють і їм тяжко рухатись, пенсії мізерні, а квиток на автобус до міста коштує аж 30 гривень.

Про це повідомляють у Дзвоні.

Жителі пенсійного віку не завжди можуть скористатися послугами платіжного терміналу чи мобільних сервісів. Тому закриття відділення може призвести до соціальної напруги у громаді, адже закриття будь-якої фірми яка надає послуги – для мешканців села - справжня трагедія, адже альтернатива може знаходитись  за десятки кілометрів.

– Наразі усі співробітники банківського відділення нашої громади отримали попередження про звільнення, що передує повному закриттю відділення, – констатує голова громади Ростислав Ситнік. – Це теж жителі нашої громади, що втрачають роботу. У відділенні завжди було людно – хтось приходив по пенсію, хтось – по зарплату, хтось – одержати переказом гроші. Ми просили керівництво банку, написали їм стос листів про те, чому не можна закривати настільки потрібне для людей відділення, але нам дають відповідь, що мають норми відкриття відділень на певне число жителів у селі. Це приватна структура, яка керується суто власними розрахунками…хоча наші мешканці  сьогодні готують заяву, під якою зібрали уже більше тисячі підписів… Можливо, керівництво банку все-таки зважить на благання людей. Зі свого боку, сьогодні ми проводимо переговори з іншими банками, щоб банківське відділення у Балаклеї таки було.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Балаклея Смілянщина банк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...