В бібліотеці для дітей триває виставка

В бібліотеці для дітей триває виставка

Наразі у Смілі в центральній бібліотеці для дітей проходить виставка робіт : «Там, де живуть душа і фантазія». Автором їх є Іванна Єрмілова. Про це бібліотека повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

«Останнім  часом у світі все більшої популярності набирають вироби із фоамірану, топіарії, атласу та гофрованого паперу. Речі, вироблені з цих матеріалів - вишукані,  оригінальні. 

Відсьогодні виставка виробів  майстрині Іванни Єрмілової розміщена у вестибюлі дитячої книгозбірні. Юні відвідувачі бібліотеки протягом місяця матимуть чудову можливість познайомитися з дивовижною красою, яку створює пані Іванна. Роботи  захоплюють своєю довершеністю та зберігають в собі частинку творчої енергії та фантазії майстрині. Запрошуємо  переглянути виставку творчих робіт. Знайомство з нею подарує позитивний настрій, заохотить до творчості та  допоможе поринути у чарівний світ творчості." - йдеться у дописі.

Довідка: Фоаміран (фоам, фом, від англ. Foam - піна) — це декоративний пінистий матеріал, який використовується в різних видах рукоділля. Ще його називають штучною замшею, вспіненою гумою, ревелюром.

Також можна побачити чудові фото

В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-1 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-2 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-3 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-4 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-5 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-6 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-7 В бібліотеці для дітей триває виставка, фото-8

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

бібліотека Сміла виставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі