У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки

У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки

Нагадаємо, що смілянські медичні працівники попереджали міського голову про те, що з понеділка прийдуть до вікон міськвиконкому, якщо залишить їх без зарплат. Та він просто заявив, що це шантаж. І як зазвичай прийнявся бездіяти.

До бюджету постійно надходять гроші із області. Але вони йдуть на більш важливіші питання, як здається меру, в той час як борг перед медпрацівниками зростає.

Наразі, сьогодні, 27 липня 2020 року о 10:00 ранку, розпочався безстроковий смілянський мітинг медпрацівників. Протест медиків підтримали громадські активісти, голови ОСББ, ВО "ЧЕРКАЩАНИ", приїхали деякі обласні і народний депутат. Зараз у Смілі знову працюють журналісти всіх провідних телеканалів України, наше місто знову потрапить у прайм-тайм. Про це пише Сміла.ЮА.

Тепер вимоги медиків збільшились. Вони також вимагають звільнення в.о.першого заступника міського голови Павла Смолікова через «касетний скандал» - пан Смоліков відкрито на нараді брудно ображав медичних працівників Сміли, і це вдалося записати на диктофон. Тому медики хочуть як мінімум публічного вибачення та звільнення Павла Смолікова, будуть вимагати, щоб він більше не міг займати керівні посади. - пише видання. - Також медики требують визнання сесії міської ради, на якій депутати вже проголосували за виділення коштів на зарплату для медичних працівників Сміли. До обуреного натовпу смілян вийшла керуюча справами Людмила Осейко. Вона повідомила, що міський голова Олексій Цибко зараз у відрядженні у Києві. Мер буде на робочому місці завтра. Павла Смолікова теж немає, він незрозуміло де. Медики розгнівані. Мітинг продовжується. Наразі активісти-мітингарі пішли на другий поверх Будинку рад шукати когось із представників влади.

У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки, фото-1 У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки, фото-2 У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки, фото-3 У Смілі під міськрадою знову зібрались медики і не тільки, фото-4

Павла Смоликова – довелося чекати досить довго. Розмова з ним час від часу йшла підвищених тонах і не обійшлася без втручання правоохоронців, які забезпечували порядок.

З народним депутатом зустрілися екс-секретар міської ради Віктор Федоренко, заступник міського голови Павло Кондратенко, опозиційні депутати Анатолій Стригун, Ольга Нікітченко та Віктор Лихолай.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

медики Сміла мітинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі