• Головна
  • Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни
лісгосп
09:59, 28 липня 2020 р.

Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни

лісгосп
Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни

З особливою турботою та увагою ставляться у Смілянському лісгоспі до історичних пам’яток та місць, у яких закарбувалися визначні епізоди минулого… Відгриміла своїми запеклими, жорстокими боями Велика Вітчизняна війна, від якої нас, сучасників, відділяє ціла епоха. Однак вона залишила по собі невимовний біль, пекучі спогади, безіменні могили, численні масові і поодинокі захоронення хоробрих визволителів, зокрема у лісових масивах. - повідомляють у смілаліс.

Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни, фото-1

Рік за роком лісівники доглядають за місцями захоронень часів війни, яких нараховується біля десяти на території Смілянського лісгоспу. Наводять там лад не тільки до визначних дат, а й протягом усієї теплої пори дбають, аби на могилах було чисто, охайно, висаджують вічнозелені кущі.

Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни, фото-2

Нещодавно лісівники зробили чергове прибирання самих могил та прилеглих територій, обгородили захоронення, пофарбували хрести і обеліски, покосили бур’яни.

Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни, фото-3

-Це звичайна данина шани та поваги полеглим у боях війни, - говорить директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда, - тим, хто ціною власного життя здобував для нас із вами омріяну перемогу. Лісівники свідомо взяли на себе місію по догляду за могилами у своїх лісництвах, адже такі місця важливі і для місцевих громад, і для самого суспільства. Тож наше завдання – вберегти їх від забуття. Такі події не можна забувати і час їх не зітре, допоки пам’ять житиме у наших серцях.

Смілянські лісівники дбають про загублені захоронення часів війни, фото-4

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла могили війна лісівники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...