![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
18:45, 3 серпня 2020 р.
Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні технології
![Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні техн... Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні технології](/dist-assets/images/cap.jpg)
У більшості сіл Ротмістрівської ОТГ уже провели повну заміну котлів на твердопаливні, а нині у селі Ковалиха завершується спорудження котельні, що обігріватиме місцеву гімназію.
За словами голови Ротмістрівської ОТГ Володимира Ховайби, котельня у Ковалисі споруджується гуртом, толокою. За кошти бюджету громада придбала котел, бетон та блоки для стін, будматеріали для покрівлі надало СТОВ «Перемога», дошки - ПП Сопільняк. На будівництві котельні працювали жителі Ковалихи, починаючи від старости села і працівників гімназії.
![Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощ..., фото-1 Ротмістрівська ОТГ повністю переводить громаду на енергоощадні технології, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спорудження нової котельні знаменує етап повного переходу Ротмістрівської громади на альтернативні енергоощадні технології. Громада планує економити кошти бюджету не лише на відмові від газу: завдяки подрібнювачу гілок, який закупили для комунального підприємства, опалення частково проводитимуть трісками від переробки гілок, і дров на опалювальний сезон знадобиться удвічі менше.
Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...