• Головна
  • Ротмістрівська ОТГ впроваджує роздільний збір відходів
09:49, 7 серпня 2020 р.

Ротмістрівська ОТГ впроваджує роздільний збір відходів

Ротмістрівська ОТГ впроваджує роздільний збір відходів

У селах громади уже розпочато встановлення контейнерів для роздільного збору сміття – і почали тут із найбільш шкідливого для довкілля пластику. Наступним етапом буде встановлення контейнерів у всіх селах громади та розширення сортування відходів за різними групами.

Як повідомив голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба, розпочато і централізований вивіз сміття від населення. Це стало можливим завдяки створенню у громаді власного комунального підприємства, для якого закупили усю необхідну техніку – трактор із повним набором обладнання, від причепа до косарки і подрібнювача гілок.

Це дало можливість не лише повністю забезпечувати поточний благоустрій на території громади, але й повивозити сміття зі стихійних звалищ, що складувались роками.

Затверджено графік вивезення відходів у всіх селах громади (раз на місяць, а у самій Ротмістрівці – двічі).

- Впроваджуючи роздільний збір відходів, ми плануємо не лише зробити наші села чистішими та екологічнішими, - констатує Володимир Ховайба. – Ми прагнемо донести до людей, що вони також відповідальні за те, наскільки затишно і комфортно їм тут буде жити, що розвиток громади – це не абстрактне поняття, а залежне від дій і свідомості кожної людини.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ротмистрівська громада сортування сміття
live comments feed...