• Головна
  • У Смілі 8 нових випадків захворювання на COVID-19
COVID-19
10:36, 15 серпня 2020 р.

У Смілі 8 нових випадків захворювання на COVID-19

COVID-19
У Смілі 8 нових випадків захворювання на COVID-19

За даними Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» на облік по захворюванню стало 3 особи, а всього нараховують 5 осіб, які прибули на територію міста Сміла із-за кордону та наразі перебувають на самоізоляції з усіма умовами карантину, на які ті погодились.

Зафіксовано 8 нових випадків захворювання на коронавірус, встановлено контактних з ними 16 осіб по місцю проживання, по місцю роботи ще 10 осіб (комбінат «Дніпро»).Про це позповідає офіційний портал міськради.

По місту Сміла показують такі дані - 25 осіб хворих на COVID-19 (2 госпіталізовано в м.Черкаси, 23 перебуває під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції).

З початку епідемії захворіло на коронавірус, по місту Сміла – 40 осіб, з них 15 осіб видужало (негативні результати ПЛР).

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 17,6 %. (Загальна кількість ліжок по області – 216). 

Продовжується нагляд у 3 відділенні КНП "ЧОПЛ" за 50 контактними особами. ДНЗ №23 м. Сміла закритий на карантин, ведеться нагляд та обстеження контактних осіб (45 осіб персоналу та 137 дітей). Хворих серед них не виявлено.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#COVID-19 Сміла статистика
live comments feed...