• Головна
  • "Стоятимете на колінах, як в Україні"- лякає Лукашенко своїх прихильників у Білорусі
білорусь
09:46, 16 серпня 2020 р.

"Стоятимете на колінах, як в Україні"- лякає Лукашенко своїх прихильників у Білорусі

білорусь
"Стоятимете на колінах, як в Україні"- лякає Лукашенко своїх прихильників у Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час свого надемоційного виступу перед тисячами прихильників в Мінську в промові на мітингу своїх прихильників двічі згадав Україну. І обидва рази суто в негативному контексті.

"Хтось хоче нових виборів - за вікно подивіться! Танки і літаки на зльоті в 15 хвилинах від наших кордонів. Натовські війська брязкають гусеницями біля наших воріт. Литва, Латвія, Польща і, на жаль, наша рідна Україна, її керівництво, наказують провести нам нові вибори. Якщо тільки ми підемо на поводу у них, ми зірвемо в штопор і ніколи не стабілізуємо наш повітряний корабель. ми загинемо як держава, як народ, як нація ", - сказав Лукашенко.

Лукашенко також сказав, що "в Україні стоять на колінах" і "моляться незрозуміло кому".

"ОМОН піде, армію розпустимо і сядемо знову на площі. Чого і кого будемо чекати? Кого завтра годувати будемо? Кримінальників і бандитів випустити - не питання. Але вбивати і обдирати вони будуть вас. Зупиніться, не вбивайте своє майбутнє. Занапастити НЕ Лукашенко, загубите першого президента, це буде початком вашого кінця. Ви завжди будете як в Україні, як в інших країнах стояти на колінах і молитися невідомо на кого ", - заявив Лукашенко.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна білорусь лукашенко мітинг
live comments feed...