• Головна
  • Як повернути кошти, та отримати компенсацію за проїзд у несправному автобусі
закон
17:13, 16 серпня 2020 р.

Як повернути кошти, та отримати компенсацію за проїзд у несправному автобусі

закон
Як повернути кошти, та отримати компенсацію за проїзд у несправному автобусі

Українці все частіше стають пасажирами автобусів, непридатних для використання.

Особливо це стосується міжміських перевезень.

Перед кожним рейсом транспорт зобов'язані перевіряти, однак багато водіїв це правило ігнорують, ризикуючи життям пасажирів. "Сегодня. Новости" з'ясували, чи можливо відшкодувати збиток за поїздку в несправному транспорті і як довести свою правоту.

Так, однією з таких пасажирів виявилася Юлія. Влітку в розпал спеки вона їхала з дочкою в автобусі, де не працював кондиціонер, та й вікна не відкривалися. В результаті температура в салоні швидко піднялася до 42 градусів і поїздка перетворилася на справжню муку.

У газеті "сьогодні" з'ясували, що перед кожним рейсом транспортний засіб повинен пройти техогляд. Якщо експерти помітять поломку, автобус повинні зняти з рейсу.

Пасажир автобуса з поломками може вимагати компенсацію за моральну шкоду.

"Це є неналежним наданням послуг. Фактично, особа, навіть якщо йому не завдано фізичну або матеріальну шкоду, має право на відшкодування моральної шкоди. Адже такі умови перевезення завдають йому моральну шкоду і створюють діксомфорт", - сказала адвокат Катерина Григораш.

Щоб довести свою правоту, адвокат радить фіксувати всі порушення. Якщо неполадки виникають вже під час поїздки, потрібно викликати правоохоронців і писати заяву на перевізника

Тим паче, раніше було офіційно зафіксовано, як в Дніпрі жінка отримала опіки у розжареному паром автобусі. А у Києві у маршрутці відлетіло колесо перед зупинкою. На щастя, транспорт з пасажирами їхав не на великій швидкості. Ніхто з людей не постраждав.

За для того щоб Україна стала частиною Європи, ми не повинні закривати на це очі, та вимагати від підприємців, яким сплачуємо кошти, щоб вони надавали якісні послуги. Це один з найважливіших факторів, завдяки якому, ми зможемо вийти на новий рівень життя.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон покарання маршутки Сміла
live comments feed...