• Головна
  • У Смілі відремонтують лікарні за наказом президента
велике будівництво
09:14, 17 серпня 2020 р.

У Смілі відремонтують лікарні за наказом президента

велике будівництво
У Смілі відремонтують лікарні за наказом президента

Ще 8 липня на засіданні Уряду прийняли постанову, за якою затвердили умови фінансування реалізації проектів будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, проект якої було розроблено Міністерством розвитку громад та територій України.

В Україні триває масштабна програма зі створення сучасних приймальних відділень в опорних лікарнях. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 №23 визначено перелік опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Всього планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень. Виконання робіт по цих об’єктах входить до Програми Президента України «Велике будівництво».

В Черкаській обласній лікарні вже підготували приміщення до ремонту. Через три місяці там буде сучасне приймальне відділення. Ще сім приймалень відкриють цього року в різних містах області. Заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко відвідав 13 серпня 2020 року обласну лікарню і перевірив, чи готове приміщення до ремонту.

На ремонт приймального відділення в Черкаській обласній лікарні спрямують близько 15 мільйонів гривень. За ці гроші відремонтують приміщення всередині, підготують його до встановлення обладнання, відремонтують під’їзди для «швидкої». Приміщення вже підготували для ремонту: звільнили від обладнання, меблів і закрили для відвідувачів.

Крім цього приміщення приймальних відділень відремонтують і у нас у Смілянській міській лікарні, також у Корсунь-Шевченківській районній лікарні, Золотоніській центральній районній лікарні, Канівській центральній районній лікарні, Звенигородській центральній районній лікарні, Уманській міській лікарні, Третій Черкаській міській лікарні. На всі вісім відділень спрямують 64 мільйони гривень, каже заступник голови Черкаської ОДАДмитро Ляшов.

З метою обладнання приймальних відділень в опорних лікарнях, зокрема, в закладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 в країні, необхідно виділити кошти з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 в обсязі 1 млрд 680 млн грн.

На думку Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, «це одне з найважливіших питань, яке безпосередньо стосується життя та здоров’я громадян нашої країни. Впевнений, його позитивне вирішення стане ще одним ефективним кроком у боротьбі з пандемією гострої респіраторної хвороби СОVID-19 в Україні».

Будьте в курсі подій разом з нами:4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велике будівництво лікарні Сміла область
live comments feed...