![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
поліція
12:29, 17 серпня 2020 р.
Поліція області відловлює браконьєрів
поліція
![Поліція області відловлює браконьєрів Поліція області відловлює браконьєрів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Стражі порядку провели та продовжують проводити рейди в мисливських господарствах. А саме перевіряють наявність дозвільних документів, справність зброї, шукають браконьєрів.
В один день поліцейські встановили вісім правопорушень. 8 серпня в мисливських угіддях Черкащини розпочався сезон полювання на диких качок.
Відтак, інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та інші співробітники територіальних підрозділів поліції ГУНП у Черкаській області перевіряли дотримання мисливцями правил безпечного поводження зі зброєю та природоохоронного законодавства.
«В основному поліцейські проводили роз’яснювальну роботу з мисливцями та працівниками мисливських угідь. Нагадували про правила полювання, а також про адміністративну й кримінальну відповідальність за незаконне поводження зі зброєю та незаконне полювання. Відтак, за порушення умов зберігання складено 1 протокол за ст. 191 КУпАП та 7 протоколів щодо невчасно проходження перереєстрації терміну дії дозволу на право носіння та зберігання зброї», — повідомив начальник відділу з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП у Черкаській області, майор поліції Сергій Мельник.
Будьте в курсі подій разом з нами: 4733
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...