• Головна
  • Хочу попросити робітників "не ховати очі в асфальт": з такими мітингуючими ми розберемося, - Лукашенко
білорусь
19:45, 19 серпня 2020 р.

Хочу попросити робітників "не ховати очі в асфальт": з такими мітингуючими ми розберемося, - Лукашенко

білорусь
Хочу попросити робітників "не ховати очі в асфальт": з такими мітингуючими ми розберемося, - Лукашенко

"Не дивлячись на те, що вся країна, в переважній більшості, зайнята роботою, проте, складності в плані суспільно-політичної ситуації залишаються. Ми це бачимо, - зазначив захопивший владу в Білорусії президент. - Як я вчора говорив, заспокоюватися не можна. Ті, хто хочуть нас заколисати, не вийде ".

Про це розповідають у Белта.

Лукашенко заявив, що нібито основними загрозами, які викликають занепокоєння, є те, що нібито постійно тривають погрози на адресу сімей військових, міліції, спецслужб, державних службовців, працівників ЗМІ.

"Робляться навіть атаки на членів уряду. Ви бачили поведінку окремих учасників мітингу проти міністра охорони здоров'я ! ", - навів приклад Лукашенко.

"Загрози і атаки (це теж нас турбує), на робочих заводів і фабрик, керівників підприємств. Їх перед і після робочого дня пропускають на прохідній через коридор агресивної юрби. Як гестапо. Я просто хочу сказати робітникам, висловити їм велику подяку і попросити, щоб вони не ховали очі в асфальт. Ви, робочі, господарі на цьому заводі, а з цими учасниками мітингу, які вас зустрічають на прохідній, ми розберемося", - підкреслив Лукашенко.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лукашенко Білорусь погрози
live comments feed...