• Головна
  • У Смілі знизять тарифи на тепло
комунальні послуги
09:10, 20 серпня 2020 р.

У Смілі знизять тарифи на тепло

комунальні послуги
У Смілі знизять тарифи на тепло

На онлайн нараді під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської було переглянуть поточні тарифи на споживання тепла. Обговорювали також як готуються теплопостачальні підприємства до приходу зими цього року. Адже опалювальний сезон не заставить себе чекати.

У нараді приймали участь також представники обласних і Київських міських державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

За законом, усім підприємствам теплопостачання необхідно здійснити перегляд діючих тарифів на опалювальний період 2020-2021 року,та сформувати нові тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води з метою встановлення їх органами місцевого самоврядування.

На сьогодні в Черкаській області тарифи на теплову енергію та відповідні комунальні послуги вже переглянуті в Умані та Каневі. Ще 8-ма теплопостачальними підприємствами області подані заяви та необхідні розрахунки на розгляд до органів місцевого самоврядування.

Прогнозоване зменшення вартості послуги з постачання теплової енергії становитиме від 8,4 % (м. Сміла) до 18,8 % (м. Умань).

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла тарифи теплопостачання гаряча вода
live comments feed...