• Головна
  • Поліцейські всіх підрозділів області проводили навчання
поліція
10:23, 20 серпня 2020 р.

Поліцейські всіх підрозділів області проводили навчання

поліція
Поліцейські всіх підрозділів області проводили навчання

Умови тренувань підготували ретельно, їх максимально зблизили з реальними. В іспиті приймали участь регіональні підрозділи СБУ, поліції Черкащини, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також представники органів державної влади.

В зв'язку з останніми подіями, тренувались задля того, щоб підвищити рівень міжвідомчої взаємодії для попередження можливих терористичних і диверсійних загроз.

Легенду придумали таку: умовна «диверсійна група» прибула на територію Черкащини для вчинення диверсійно-терористичного акту на одному з об’єктів національної транспортної системи України. 

Завдяки злагодженим та ефективним діям силовиків умовні «диверсанти» були своєчасно виявлені та затримані. 

Для того, щоб забезпечити безпеку населення поліцейські й надалі будуть проводити спільні навчання. Подібні іспити дозволяють у подальшому ефективно протидіяти терористичним загрозам, перевіряють готовність сил і засобів, відпрацьовують алгоритм дій, а також удосконалюють механізм взаємодії між відомствами та установами.

Вище керівництво правоохоронних органів також турбується про те, щоб офіцери могли допомогти собі та колегам у випадку поранення при виконанні службових обов’язків. Штаби правоохоронних органів, офіцери яких працюють у віддалених районах, особливо зацікавлені у проведенні розширених медичних тренувань, оскільки у районах, де ці служби працюють, час реагування швидкої медичної допомоги (ШМД) може бути значно довшим у порівнянні з містом. Відомо, що будь-яка затримка надання медичної допомоги може мати катастрофічні наслідки.

В теперішніх умовах дуже швидко розвивається суспільство і його вимоги. Нові підходи до організації роботи підрозділів поліції є неуникними, тому навчати поліцейських будуть постійно.

Будьте в курсі подій разом з нами:4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція Сміла навчання тренування
live comments feed...