• Головна
  • Чому пішоходний перехід через залізницю ніяк не завершать?
пішохідний перехід
11:23, 20 серпня 2020 р.

Чому пішоходний перехід через залізницю ніяк не завершать?

пішохідний перехід
Чому пішоходний перехід через залізницю ніяк не завершать?

Першим проєктом, що почали реалізовувати за гроші з громадського бюджету, був проєкт-переможець з назвою «Благоустрій пішохідного переходу через колії, розташованого у парній горловині станції на 916 км пк3 з вулиці Одеської на вулицю Севастопольську». Але його теж ще не довели до кінця, він не завершений.

Автором проєкту стала жителька Сміли Галина Жемелко. Він дійсно приніс багато користі містянам, а особливо мамам, адже переходити через колію з дитячими візками стало набагато зручніше.

Однак перехід є недобудованим. На координаційній раді підрядник проінформував, що ще не вистачає 27 тисяч гривень для завершення цього проєкту. Потрібно кошти на пандус, треба зробити дренажні лотки для стоку води під час дощу. Жителі спостерігали, що в двох місцях почала рйнуватись щойно покладена плитка.

Начальника управління ЖКГ попросили проконтролювати і подбати про завершення цього потрібного для жителів проєкту. Проте, як завжди, на закінчення цього будівництва не вистачає коштів. Тож додаткову суму закладуть у бюджет вже у наступному році. Розповідає Сміла.ЮА.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пішохідний перехід залізниця Сміла
live comments feed...