• Головна
  • Смілянський абсурд. Місто живе без влади. Медики без зарплат
абсурд
08:37, 21 серпня 2020 р.

Смілянський абсурд. Місто живе без влади. Медики без зарплат

абсурд
Смілянський абсурд. Місто живе без влади. Медики без зарплат

Недопомогли ні протести, ні звернення до президента, ні приїзд очільника області. Наша влада мабуть живе автономно від всієї України. Та на відміну від сходу, до нас нікому немає діла. А ми в самому центрі нашої держави!

Сесія знову не відбулася. Уповноважені особи Смілянської міської ради не можуть зібратись, а тому до цих пір не виплатили зарплати медикам, не забезпечили протиепідемічними засобами навчальні заклади, а перше вересня практично через тиждень.

Мер Сміли, як завжди розводить руками та виправдовується, кажучи, що сесія вкотре перенесена! Цього разу на 25 чи 26 серпня.

— Там хтось не зміг прийти, тому не прийшли всі, – каже очільник міста.

Але без наслідків не обійдеться. Наразі, як сесія не відбулася, керівник управління охорони здоров’я Смілянської міської ради Сергій Юрчик, повідомив про те, що йде з свого посту. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Після того, як почав виконувати свої обов'язки на посаді, Сергій Юрчик, неодноразово, заявляв, що він — нібито менеджер, а основним завданням для нього є вирішення гострих питань у медичній галузі м. Сміла, зокрема, і щодо виплати заробітної плати медичним працівникам. 

— Я прийшов працювати, а не грати в “політику”, тому не маю бажання сидіти до виборів у глухому куті, обіцяючи смілянам зробити те, що від мене не залежить! Тож сьогодні написав заяву міському голові про звільнення із займаної посади, — зазначає Сергій Юрчик.

Сергій Юрчик займатиме свою посаду ще два тижні, хто його змінить – невідомо. Питання будуть вирішувати в кінці вересня. Розповіли на порталі 18000.

— Як я можу тримати людину. Тим паче там призначений конкурс на цю посаду. Шкода, тому що дійсно розумна людина. Виконуючого обов’язків не буде, бо пан Сергій попрацює ще два тижні, — прокоментував Олексій Цибко.

Будьте в курсі подій разом з нами: 4733

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла медики заробітна плата керівник абсурд
live comments feed...