• Головна
  • Змінено протиепідемічні правила у навчальних закладах
08:09, 26 серпня 2020 р.

Змінено протиепідемічні правила у навчальних закладах

Змінено протиепідемічні правила у навчальних закладах

Через оновлення рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та в результаті проведення селекторних нарад з освітянами, МОЗ внесло зміни до раніше встановлених протиепідемічних заходів для навчальних закладів під час навчального року. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу 25 серпня.

“Ми скрупульозно відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, аби вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета – запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу”, - зазначив очільник МОЗ.

Нововведення передбачають, що учні 1–4 класів  в приміщенні навчального закладу можуть перебувати без захисної маски або респіратора.

Педагогам в регіонах «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки рекомендовано використовувати захисні щитки, а в «зелених» та «жовтих» – вчителі можуть працювати без маски при умові дотримання дистанції.

При вході в приміщення навчального закладу повинні бути розміщені дозатори для антисептиків. Перед уроками треба мити руки з милом.

Ознайомитися з оновленими протиепідемічними нормами для навчальних закладів  можна на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантинні обмеження в навчальних закладах
live comments feed...