• Головна
  • Керівників і управлінців ОСББ більше не буде! Відтепер будуть менеджери житлових будинків
21:00, 31 серпня 2020 р.

Керівників і управлінців ОСББ більше не буде! Відтепер будуть менеджери житлових будинків

Керівників і управлінців ОСББ більше не буде! Відтепер будуть менеджери житлових будинків

В Україні віднедавна з’явилася нова професія – «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», адже очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди задля створення належних умов для проживання і задоволення господарчо-побутових потреб мешканців - йдеться на Урядовому порталі.

Відтепер, відповідно до Законом України «Про житлово-комунальні послуги» всі управителі ОСББ будуть проходити професійну атестацію за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

У період карантину органи із сертифікації персоналу перейшли на он-лайн навчання та продовжують здійснювати атестацію дистанційно.

«Сьогодні забезпечити вимоги суспільства на безпечне та комфортне проживання під силу управителю-професіоналу, який володіє і технічними знаннями, і знаннями законодавства, а також має навички комунікації та менеджменту. Тому дуже важливо, незважаючи на коронакризу, що такі органи із сертифікації продовжують працювати та проводять атестацію управителів житлових будинків», – зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Довідково:

Перелік органів з сертифікації персоналу, акредитованих на відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з акредитації України.

Відповідну акредитацію для здійснення професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» мають:

· Орган з сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»;

· Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Сертифікаційний центр «СТАНДАРТ;

· Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут муніципального менеджменту».

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...