• Головна
  • Податківці Черкащини співпрацюють з Міграційною службою
податкова інформує
16:37, 1 вересня 2020 р.

Податківці Черкащини співпрацюють з Міграційною службою

податкова інформує

За даними підрозділів Міграційної служби області черкащани щодня звертаються з приводу оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Частина осіб планує «закордонний» відпочинок, а інші – їдуть працевлаштовуватися до іноземних країн.

Так, лише у липні понад 3,5 тисячі черкащан отримали біометричні закордонні паспорти, ще стільки ж – подали заяву на оформлення документа.

Працівниками Головного управлінням ДПС у Черкаській області розроблені інформаційні листівки щодо необхідності декларувати іноземні доходи, які розміщені на стендах у підрозділахМіграційної служби для інформування громадян, а такожнадаються, як роздатковий матеріал.

Співпраця Податкової та Міграційної служб сприятиме проінформованості громадян, які працюють тимчасово або постійно за кордоном, про зобов’язання декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так й іноземні доходи.

Звертаємо увагу, що завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації України, Державної міграційної служби та Державної податкової служби була впроваджена комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...