• Головна
  • Сесія міської ради вкотре не відбулася - медики у відчаї
10:07, 3 вересня 2020 р.

Сесія міської ради вкотре не відбулася - медики у відчаї

Сесія міської ради вкотре не відбулася - медики у відчаї

2 вересня сесія Смілянської міської ради, рішенням якої мали виділити кошти на зарплату працівникам поліклінічних відділень Сміли, знову не відбулась.

Зареєструвались для участі у засіданні лише 11 депутатів. Медики, у яких жевріла бодай якась надія на те, що депутати таки зберуться і проголосують за виділення їм зароблених коштів, полишили цього разу залу в розпачі. Дехто навіть не стримував сліз - йдеться в сюжеті Сміла-ТВ. 

Депутат Віктор Федоренко знову лаяв опозиційну депутатську більшість, яка блокує роботу ради. Звинувачував, що це, нібито, через них медики не можуть отримати зарплату.

Проте, опозиційні депутати мають зовсім іншу позицію. І, за версією Сміла - UA, деякі з них коментують ситуацію, що склалася, наступним чином:

- Ми відстоюємо те, щоб медики нашого міста отримали всю заборговану зарплату до серпня включно. А не лише 2,2 млн грн, які частково закриють зарплату лише по червень. Знаємо, що міський голова хоче дати людям частину коштів, закрити 122-гу сесію і далі перейти до вирішення інших важливих для нього питань – виділення мільйонів на водоканал і Смілатеплокомуненерго, де директором 5 років буде його друг Павло Смоликов. Медики повинні зрозуміти, що, якщо ми не відстоїмо повну виплату зарплати для них, то потім підуть інші проблеми з теплом та водою і вони ще довго не побачать своїх грошей. Але при цьому ми не кажемо, що для КП «ВодГео» і КП «Смілакомунтеплоенерго» не треба виділяти кошти! Треба вирішувати і ці питання, але початку слід розібратися з аудитом цих підприємств, щоб зрозуміти, куди підуть ці гроші: на діло чи на премії керівникам!? - говорить депутат Ольга Нікітченко.

- Ми вже не довіряємо ні обіцянкам міського голови, ні словам секретаря міської ради. Вони давно скомпрометували себе. Депутати у своїй більшості напрацювали зміни до бюджету, віднайшли 18 мільйонів економії коштів, хочуть зменшити преміальний фонд членів виконкому, щоб начальники управлінь не отримували по 100- 150% премій. Але міський голова продовжує лобіювати інтереси своєї команди, попав під негативний вплив Віктора Федоренка і не хоче навести порядок у місті, - переконаний депутат Анатолій Стригун.

- Також треба зруйнувати схему, придуману Віктором Федоренком, коли всі рішення приймаються виконавчим комітетом, а не депутатами, як цього вимагає Закон про місцеве самоврядування, - наполягає депутат Віктор Лихолай.

Представники депутатської більшості відстоюють те, що у першу чергу потрібно повністю розрахуватися з медиками, профінансувати пільгові ліки та прийняти відповідну програму з підтримки медицини. А потім вже вирішувати інші питання.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...