• Головна
  • У Балаклеївській громаді є свій театр
08:15, 6 вересня 2020 р.

У Балаклеївській громаді є свій театр

У Балаклеївській громаді є свій театр

Балаклеївському аматорському театру менше року, починався він з 5 акторів, а буквально за тиждень розширився до 14, - розповідає співзасновник театру «Бограч» Людмила Вишілова.

Назву запропонувала сама керівник, бо, каже, що дуже любить Карпати, і бограч - ця колоритна страва, дуже характеризувала їхній театр - яскравий, насичений, з «перчинкою».

Першим спектаклем був «Вечори на хуторі біля Диканьки», який показали на сценах рідної громади, і отримали такий шалений успіх у глядачів, якого навіть не очікували.

Разом з учасниками художньої самодіяльності, театрали взяли участь у фольклорному святі у смт. Катеринопіль. Там і отримали першу нагороду - за відродження українських традицій.

Керівництво громади дуже нам допомагає - надає транспорт для поїздок, допомагає коштами для придбання костюмів - відмічає Людмила Вишілова.

У колективі немає професійних акторів, всі - люди абсолютно віддалені від театру і відповідних професій. У колективі є сімейні пари, половина учасників – студенти, а наймолодшому учаснику - 5 років. Майже всі – дуже співочі, тому і постановки – мюзикли. Зараз саме готується мюзикл «За двома зайцями».

Творчий колектив вже почали запрошувати виступати, багато запрошень надійшло від керівників дитячих будинків, проте втіленню їхніх планів завадив коронавірус.

У зв'язку з карантином, з березня акторам довелося навчитися працювати з відеокамерою – і наразі усі концерти і спектаклі висвітлюють на сайті Балаклеївського будинку культури. Зняли перший кліп, про родинні цінності, якраз До Дня Незалежності України - «Україна - моя родина!» 

У Балаклеївській громаді є свій театр, фото-1
У Балаклеївській громаді є свій театр, фото-2
У Балаклеївській громаді є свій театр, фото-3

Планів у нас багато, але найбільш глобальні - створити ляльковий театр і театр для школярів. Якщо ми за менше року стільки встигли, то, впевнена, нам все вдасться! - з гордістю стверджує Людмила Вишілова.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Балаклея театр
live comments feed...