• Головна
  • Черкащани проти звільнення Романа Боднара
21:52, 5 вересня 2020 р.

Черкащани проти звільнення Романа Боднара

Черкащани проти звільнення Романа Боднара

Після неочікуваного звільнення президентом Володимиром Зеленським під час робочої поїздки 28 серпня у Каневі губернатора Черкаської області Романа Бондара, жителі Черкащини висловили своє негативне ставлення щодо такого рішення.

Не менш неочікувано і не типово до цього часу для нашої області у таких випадках, на підтримку звільненого губернатора виступила значна кількість жителів області. З цього виходить, що Роман Боднар за такий короткий час свого головування таки зумів завоювати довіру суспільства. Як наслідок, у розділі "Електронні петиції" на сайті президента України навіть з'явилась електронна петиція на його підтримку, зареєстрована 31 серпня Думою Ганною Дмитрівною. 

За ініціативи центрального уряду в Черкаській області звільняють губернатора Романа Боднара, і натомість призначають Сергія Сергійчука.

Головними завданнями нового губернатора є запуск потяга Черкаси-Київ (який вже три роки курсує) та поліпшення інтернету (який краще, ніж в Києві). Так як усі головні завдання вже виконано, то жителі Черкаської області просять залишити на посіді губернатора Романа Боднара. За час свого господарювання він проявив себе як конструктивного керівника, з потужною проукраїнською позицією, чим здобув прихильність та визнання жителів Черкаської області.

Тож, ми наполягаємо, щоб Роман Боднар залишився на посаді губернатора і надалі! - йдеться в тексті петиції.

Проте, за версією видання "Вичерпно", хоч самому Боднару не вдалося поспілкуватися із президентом під час робочої поїздки з приводу причин свого звільнення, але він заявив, що знає, чим зумовлене таке рішення і за яких обставин воно приймалося.

Із новим очільником області, Сергієм Сергійчуком, Роман Боднар також не спілкувався і раніше з ним знайомий не був, хоч обидва і працювали певний час в одній структурі — Службі безпеки України.

- Я на місці, нікуди поки не від’їжджаю, — коментує Роман Миколайович. — Якщо буде необхідна моя допомога, мій досвід чи знання, то, звичайно, я готовий… У нас є спільні знайомі (з Сергієм Сергійчуком — ред.), але по службі ми ніколи не пересікалися.

У подальшому ексголова Черкаської ОДА бачить себе в політиці. Проте наразі на карті України він немає тієї політичної сили, яка б ціннісно йому підходила.

- У мене є декілька пропозицій від бізнесу, посади на рівні топ-менеджера в серйозних компаніях. У мене є військова пенсія. Для мене матеріальне забезпечення має бути на певному рівні, але воно не визначальне. Скажу відверто, за останній тиждень мені надійшли пропозиції від трьох політичних сил. Коли я буду ухвалювати рішення про вступ до якоїсь партії, то це, напевно, буде одним із найголовніших рішень у моєму житті. Я не був членом жодної політичної сили. Це настільки відповідальний крок, що я десять раз подумаю, з якою політичної силою я піду. Тому зараз я зроблю паузу, — відзначив Роман Боднар.

Ніякої трагедії в цьому немає. Головне - це ті, з якими ти йдеш по життю, ті, хто залишаются поруч, і, як дивитися в очі людям. А посада - це тимчасові атрибути, на відміну від життєвих принципів, які не втрачати набагато важливіше. І життя розставить всі крапки над "і" - мудро зазначив екс губернатор.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція боднар
live comments feed...