Сміла поділена на 3 виборчі округи. Поадресний перелік виборчих дільниць міста та району. Карта дільниць

Сміла поділена на 3 виборчі округи. Поадресний перелік виборчих дільниць міста та району. Карта дільниць

Відповідно до Закону України Смілянська міська ТВК м. Сміла утворила  3 (три) територіальні виборчі округи перших місцевих виборів Смілянської міської територіальної громади та міського голови 25 жовтня 2020 року. Ця інформація була оприлюднена 07.09.2020 року на офіційному сайті Смілянськоїї міської ради.

Номер територіального виборчого округуОпис меж територіального виборчого округуОрієнтовнакількість виборців
1З включенням територій у межах виборчих дільниць: №710902, №710903, №710908, №710909, №710910, №710912, №710914, №710930, №710931, №710932, №710933, №170934, №710936, №710937.16110
2З включенням територій у межах виборчих дільниць: № 710904,№710905,  №710906, №710907, №710911, №710913, №710915, №710916, №710917, №710918, №710919.17415
3З включенням територій у межах виборчих дільниць: № 710920, №710921, №710922, №710923, №710924, №710925, №710926, №710927, №710928, №710929, №710935. 16310

Поадресний перелік виборчих дільниць Смілянської міської громади наступний:

карта виборчих дільниць Смілянської територіальної громади
карта виборчих дільниць Смілянської територіальної громади
Номер дільниціОпис меж дільниціАдреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії
710902
м.Сміла – вул.Героїв Холодноярців, вул.гетьмана Опари, вул.Євгенії Єршової, вул.Кам’янська, вул.капітана Береста, вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Яхненка, вул.Польова, вул.Саксаганського, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сунківська: 1–10, 11–74/2; вул.Ткаченка, пров.Восток, пров.Гостинний, пров.Євгенії Єршової, пров.Залевківський, пров.Кам’янський, пров.Миколи Зерова, пров.Перемоги, пров.Саксаганського, пров.Тополиний, пров.Цегельний
вул.Сунківська, 12, м.Сміла, Черкаська обл., 20709 (школа №6, вестибюль)
710903м.Сміла – вул.Данила Виговського, вул.Доватора, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська, вул.Зелена, вул.Малишка, вул.Михайла Старицького, вул.Молокова, вул.Профспілкова, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Семена Морочковського, вул.Сунківська: 10(в/ч 3335), 105; вул.Тясминська, пров.Данила Виговського, пров.Доватора, пров.Достоєвського, пров.Молокова, пров.Ростовський, пров.Садовий, пров.Семена Морочковського, пров.Сонячний, пров.Сунківський, пров.Тясминськийвул.Семена Морочковського, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20709 (автошкола ТСО, актова зала)
710904м.Сміла – вул.В’ячеслава Чорновола: 16–141; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Ромена Роллана, вул.Ротондівська: 1–18, 20; вул.Фруктова, вул.Шолом-Алейхема, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Житомирський, пров.Мічуріна, пров.Ромена Роллана
вул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №5, спортивна зала)
710905м.Сміла – вул.генерала Дерев’янка, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Незалежності: 2–21, 23, 27, 29, 31; вул.Ротондівська: 19, 22–56; вул.Соборна: 93/39–103; пров.Шкільнийвул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №5, фойє)
710906м.Сміла – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Графська, вул.Ентузіастів, вул.Зоряна, вул.Михайла Максимовича, вул.Молодогвардійська, вул.Незалежності: 49, 51, 55; вул.Орлова, вул.родини Бобринських: 1–55; вул.Севастопольська: 56–58А; вул.Соборна: 108, 112, 116, 118; вул.Успенська, вул.Черняховського, пров.Графський, пров.Дмитра Дібрівного, пров.Ентузіастів, пров.Успенський
вул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (гімназія, фойє)
710907м.Сміла – бульв.графа О.Бобринського, вул.В’ячеслава Чорновола: 4; вул.Житомирська, вул.Канарського, вул.Ковальська, вул.Михайла Дорошенка, вул.Музична, вул.Незалежності: 22, 24–26, 28, 30, 32–43, 45, 47; вул.Папаніна, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Севастопольська: 26–52/3; вул.Соборна: 75, 77, 90; вул.Типографська, вул.Яблочкова, пров.Бобринськоговул.Соборна, 100, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (міський будинок культури, фойє)
710908м.Сміла – вул.Бєлякова, вул.Дніпровська, вул.Зарічна: 32; вул.Крилова, вул.Островського, вул.Соборна: 1–73А, 76, 82–88; вул.Черкаська, вул.Ширшова, пров.Аптекарський, пров.Бєлякова, пров.Крилова, пров.Червоний, пров.Черкаський, с-ще Ірдинівка
вул.Соборна, 73, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа-колегіум №3, їдальня)
710909м.Сміла – вул.Міщенка, вул.отаманів Соколовських, вул.Паторжинського, вул.Севастопольська: 1–25А; вул.Сенатора, вул.Софіївська, вул.Юрія Кондратюка, пров.Бєлгородський, пров.Курський, пров.Сенатора, пров.Софіївський, пров.Юрія Кондратюкавул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №2, коридор)
710910м.Сміла – вул.Березова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького: 87, 89–126; вул.Гречківська, вул.Івана Пічкура, вул.Максима Величка: 68, 70, 72–109; вул.Одеська: 2–52; вул.осавула Василя Бурки, вул.Осіння, вул.отамана Івана Підкови, вул.Пушкіна, вул.Смоленська, вул.Тимірязєва: 91–130А; вул.Титова, вул.Трипільська: 92–137; вул.Червономіська, вул.Чмиренка, вул.1 Грудня: 88, 90, 92–126; вул.8 Березня, пров.Лаврентія Похилевича, пров.Одеський, пров.Пушкіна, пров.Тимофія Медведєва, пров.Чмиренка
вул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №2, коридор)
710911м.Сміла – вул.Горького: 1–86, 88; вул.Івана Піддубного, вул.Лаврентія Похилевича, вул.Максима Величка: 2–67, 69, 71; вул.Надії Світличної, вул.Незалежності: 44, 46, 48, 50, 52–54, 57–68, 78; вул.Одеська: 53–67; вул.Тимірязєва: 2–90А; вул.Трипільська: 4–4А, 6, 8, 10–22, 24, 26–28, 32, 34, 36–48, 50–88; вул.1 Грудня: 6–87, 89, 91; пров.Короткий, пров.Посадочний, пров.Трипільськийвул.Незалежності, 66, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (школа №1, актовий зал)
710912м.Сміла – вул.Алатирська, вул.Канашська, вул.Кольцова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Механічна, вул.Надії Курченко, вул.Незалежності: 85; вул.Нечуя-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Романа Шухевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Уманська: 1–14, 15, 17–34/2; вул.Шишкіна, вул.Юрова, пров.Кольцова, пров.Курчатова, пров.Лесі Українки, пров.Механічний, пров.Новий, пров.Остапа Вишні, пров.Степана Разіна, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Уманський, пров.Федосіївський, пров.Цукровий, пров.Юровий
вул.Незалежності, 90А, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (початкова школа №4, актовий зал)
710913м.Сміла – вул.Незалежності: 80, 88, 90–90Б, 92, 96, 98, 102, 112, 120А; вул.Трипільська: 3, 5, 7, 9, 23, 25, 29–31, 33, 35, 49; вул.Уманська: 14А, 16;вул.1 Грудня, Школа, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (початкова школа №1, спортзал)
710914м.Сміла – вул.Заводська, вул.Любомирська, вул.Михайла Драгоманова, вул.Нахімова, вул.Незалежності: 71–77, 79, 81–83, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99–101, 107–109, 115; вул.Ольги Олійник, вул.першодрукаря Івана Федорова: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 127А–206; вул.Покровська, вул.Рафінадний бульвар, вул.родини Бобринських: 110, 117–173; вул.Семена Палія, вул.Федора Матушевського, пров.Миколи Аркаса, пров.Нахімова, пров.Ольги Павловської
вул.Заводська, 20, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (Будинок дитячої та юнацької творчості, коридор)
710915м.Сміла – вул.Київська, вул.Надії, вул.Одеська: 73–105; вул.Олександра Амфітеатрова, вул.Платона Майбороди, вул.родини Бобринських: 56–109, 111–115; вул.Соборна: 109–111, 113, 117, 119–176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190–200; вул.Сріблянська, вул.Технічна, пров.Платона Майбороди, пров.Рафінадний, пров.Серебрянський, пров.Симбірський, пров.Технічний, пров.Толбухіна, пров.Яцьківськийвул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (гуртожиток СТХТ, кімната самопідготовки)
710916м.Сміла – вул.Віри Гордієнко: 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86–197; вул.Герцена, вул.Нижньозаводська, вул.першодрукаря Івана Федорова: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127; вул.Ромейка, вул.Симбірська, вул.Соборна: 177, 179, 181, 183, 185, 189, 204–266; пров.Вересневий, пров.Віри Гордієнко, пров.Заводський, пров.Левенцова, пров.Лермонтова, пров.Макаренка, пров.Мальовничий, пров.першодрукаря Івана Федорова, пров.Попова, пров.Раскової, пров.Ромейка, пров.Транзитний, пров.Шмідта
вул.Віри Гордієнко, 108, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (АТП-17128, червоний куточок, 2-й поверх)
710917м.Сміла – вул.Броніслава Козловського, вул.Енергетична, вул.Євгенія Войцехівського, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Мечникова, вул.Некрасова, вул.Олекси Бакуменка, вул.Пермська, вул.Різдвяна, вул.Світанкова, вул.Северина Наливайка, вул.Смирнова, вул.Чехова, пров.Євгенія Войцехівського, пров.Клавдії Шульженко, пров.Некрасова, пров.Чеховавул.Івана Франка, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20704 (клуб ім.Франка, фойє)
710918м.Сміла – вул.Мазура: 12–22; вул.Ржевська, вул.Тараса Шевченка: 42, 44, 54, 59–60, 71–75;
вул.Мазура, 26, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (ДНЗ "СЦППРК", вестибюль)
710919м.Сміла – вул.Мазура: 5; вул.Філатова: 6–6А, 8, 10, 12;вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (школа №11, фойє, 1-й поверх)
710920м.Сміла – вул.Павлова: 46; вул.Рєпіна, пров.Павловавул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (школа №11, фойє, 1-й поверх)
710921м.Сміла – вул.Весела, вул.Коцюбинського: 1–9; вул.Кударя, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова: 1–44А, 46 ЧОПЛ; вул.Тараса Шевченка: 21–41, 43, 45–53, 55–58, 61–66; вул.Філатова: 1–5, 7, 9, 11, 13–49; вул.Юрія Пасхаліна, пров.Далекосхідний, пров.Залізничний
вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК ім.Т.Шевченка, 1 фойє, 1 поверх)
710922м.Сміла – вул.Василя Симоненка, вул.Далекосхідна, вул.Івана Багряного, вул.Коцюбинського: 16–52; вул.Кременчуцька, вул.Леся Курбаса, вул.Мазура: 31–51; вул.Полтавська, вул.Радищева, вул.28 Червня, пров.Василя Симоненка, пров.Івана Багряного, пров.Уральський, пров.Юрія Дрогобичавул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК ім.Т.Шевченка, кімната гурткової роботи, 1 поверх)
710923м.Сміла – вул.Захисників України: 1–20, 26–29; вул.Кооперативна, вул.Лобачевського, пров.Кооперативний, пров.Лобачевського, пров.Тараса Шевченка, пров.Чайковського
вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (школа №10, вестибюль)
710924м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 2–7, 17, 19; вул.Горліса-Горського, вул.Північновокзальна, вул.Тараса Шевченка: 2–19; вул.Телеграфна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вокзальний, пров.Якова Водяноговул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (школа №10, вестибюль)
710925м.Сміла – вул.академіка Вернадського, вул.Богдана Хмельницького: 10–16, 18, 20–37, 39, 50А; вул.Добролюбова, вул.Захисників України: 25А, 35–76; вул.Лісна, вул.Переяславська, пров.Захисників України, пров.Переяславський
вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №12, коридор)
710926м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 38, 40–48, 50, 52–64;вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №12, коридор)
710927м.Сміла – вул.40-річчя Перемоги: 4–6, 10–22;
вул.40-річчя Перемоги, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (БДЮТ "Родинний дім", хореографічний зал)
710928м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 49, 51; вул.Кармелюка: 78–80, 86; вул.40-річчя Перемоги: 8;вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №7, вестибюль)
710929
м.Сміла – вул.Кармелюка: 74–76, 82;
вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №7, вестибюль)
710930м.Сміла – вул.Василя Стуса, вул.Віри Гордієнко: 1–52/2, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–85А; вул.Волгоградська, вул.Героїв УПА, вул.Коробейника, вул.Лисова, вул.Мінська, вул.Мірошниченка, вул.Орєшкова, вул.Платона Симиренка, пров.Амурський, пров.Василя Стуса, пров.Волгоградський, пров.Західний, пров.Кримський, пров.Пугачова
пров.Амурський, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК СЕМЗ, хол)
710931м.Сміла – вул.академіка Григорія Проскури, вул.Вавілова, вул.Верещагіна, вул.Громова: 13, 17, 21, 23, 25, 27–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45–47, 49–49Б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67–67А, 70–302; вул.Зарічна: 3–17; вул.Івана Дороганевського, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Левенця, вул.Льва Толстого, вул.Михайла Морозенка, вул.Можайського, вул.Олекси Гірника, вул.Отамана Тараса Боровця, вул.Сєдова, вул.Старшини Шевченка, вул.Тичини, вул.Трохима Зіньківського, вул.Туполєва, вул.Юрія Тютюнника, пров.Вавілова, пров.Левенця, пров.Олекси Гірника, пров.Трохима Зіньківськоговул.Громова, 71, м.Сміла, Черкаська обл., 20707 (школа №13, спортзал)
710932м.Сміла – вул.Баха, вул.Берегова, вул.Богдана Скробута, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Кармелюка: 1–68; вул.Каштанова, вул.Луганська, вул.Львівська, вул.Олімпійська, вул.Пирогова, вул.полковника Болбочана, вул.Рилєєва, вул.Сергія Єсеніна, вул.Софії Ковалевської, вул.Терешкової, вул.Ювілейна, пров.Баха, пров.Береговий, пров.Богдана Скробута, пров.Кармелюка, пров.Леоніда Бикова, пров.Львівський, пров.Софії Ковалевської
вул.Кармелюка, 38, м.Сміла, Черкаська обл., 20703 (школа №15, їдальня)
710933м.Сміла – вул.Абрикосова, вул.Глібова, вул.Жуковського, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Праці, вул.Станіславського, вул.Стеценка, вул.Сурикова, вул.Ціолковського, пров.Глібова, пров.Дружби, пров.Жуковського, пров.Котляревського, пров.Праці, пров.Робочий, пров.Станіславського, Казарма 923 км., 217 км., 223 км.вул.Івана Мазепи, 64, м.Сміла, Черкаська обл., 20703 (клуб М. Яблунівки, глядацька зала)
710934м.Сміла – вул.Вільямса, вул.Громова: 1–11А, 14–16/2, 18–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 66, 68; вул.Заслонова, вул.Івана Ле, вул.Квіткова, вул.композитора Лисенка, вул.Леваневського, вул.Нагорного, вул.Олега Кошового, вул.Олени Журливої, вул.Сєрова, вул.Смілянська, пров.Вільямса, пров.Громова, пров.Леваневського, пров.Смілянський
вул.Заслонова, 10, м.Сміла, Черкаська обл., 20707 (будинок кварткому №21, актовий зал)
/
вул.Олега Кошового, 23, м.Сміла, Черкаська обл., 20707

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниціНазва установиАдреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії
710935
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради"
вул.Павлова, 46, м.Сміла, Черкаська обл., 20708
710936Смілянська міська лікарнявул.Героїв Холодноярців, 82, м.Сміла, Черкаська обл., 20709
710937
Комунальне Некомерційне Підприємство "Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської"
вул.Софіївська, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
710939Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина №14" Міністерства охорони здоров’я Українивул.Рєпіна, 26А, м.Сміла, Черкаська обл., 20705

У свій час у відді ведення державного реєстру виборців апарату Смілянської РДА міститься наступна інформацію, щодо розподілу постійних діючих дільниць Смілянського району 198 виборчого округу із поадресним описом меж та вказаним місцем голосування:

Карта виборчих дільниць Смілянського району
Карта виборчих дільниць Смілянського району
Номер дільниціОпис меж дільниціАдреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії
710510
с.Балаклея – вул.Андрія Буця, вул.Добросусідська, вул.Довженка, вул.Євгена Тарана, вул.Жовтнева, вул.імені Олега Швеця, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–322; вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги, вул.Поповича: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Пушкіна, вул.Святомиколаївська, вул.Симиренка: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–121; вул.Сніховського, вул.Тітова, вул.Шевченка: 81, 83, 85, 87, 89, 91–322; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Космічний, пров.Леонова, пров.Липовий, пров.Лісний, пров.Червоний, пров.Шевченка
вул.Незалежності, 5, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722 (школа №1, вестибюль)
710511с.Балаклея – вул.Героїв Майдану, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Миру: 1–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Польова, вул.Симиренка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Фермерська, вул.Філатова, вул.Франка, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90; вул.Юності, пров.Аптечний, пров.Будівельний, пров.Дружби, пров.Козацький, пров.Макаренка, пров.Малий, пров.Світанковий, пров.Силікальцитний, пров.Тихий, пров.Ювілейний, роз’їзд будинки МПС, квартира лісництва, кооператив ’Здоров’я’вул.Коцюбинського, 9, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20721 (школа №2, вестибюль, 2-й корпус)
710512
с.Балаклея – вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Підгірна, вул.Пожежна, вул.Поповича: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–240; вул.Раї Мишенко, вул.Тані Мачулки, вул.Тиха, пров.Нижній, пров.Осінній
вул.Довга, 19, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722 (школа №3, вестибюль, 1-й корпус)
710513с.Теклиневул.Миру, 36, с.Теклине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20723 (школа, спортивна зала)
710514
с.Березняки
вул.Химичів, 1В, с.Березняки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20746 (будинок культури, фойє)
710515с.Велика Яблунівкавул.Данільченка, 1А, с.Велика Яблунівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20745 (школа, спортивна зала)
/
вул.Івана Нечуй-Левицького, 108, с.Велика Яблунівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20745
710516
с.Голов’ятине
вул.Котляра, 4, с.Голов’ятине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20740 (школа, спортивна зала)
710517с.Гуляйгородокпров.Набережний, 4, с.Гуляйгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20739 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1)
710518
с.Малий Бузуків
вул.Шевченка, 111, с.Малий Бузуків, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20738 (сільський клуб, глядацька зала)
710519с.Ковалихавул.Кобзарська, 2, с.Ковалиха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20734 (Гімназія, вестибюль)
710521
с.Костянтинівка
вул.Миру, 1, с.Костянтинівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20724 (школа, вестибюль)
710522с.Будкивул.Незалежності, 206, с.Будки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20761 (сільський клуб, глядацька зала)
710523
с.Плоске
вул.Карпенка Карого, 2, с.Плоске, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20762 (будинок культури, глядацька зала)
710524с.Куцівкавул.Центральна, 2, с.Куцівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20750 (будинок культури, фойє)
710525
с.Макіївка
вул.Центральна, 18, с.Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20754 (будинок культури, фойє)
710526с.Буда-Макіївкавул.Красна, 53, с.Буда-Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20755 (сільський клуб, глядацька зала)
710527
с.Мельниківка
вул.Центральна, 4, с.Мельниківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20728 (Гімназія, вестибюль)
710528с.Мала Смілянкавул.Центральна, 9, с.Мала Смілянка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20730 (сільський клуб, фойє)
710529
с.Миколаївка
вул.Шкільна, 11, с.Миколаївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20732 (Приміщення релігійної громади)
710530с-ще Холоднянськевул.Докучаєва, 17, с-ще Холоднянське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20731 (будинок культури, фойє)
710531
с.Мале Старосілля
вул.Центральна, 130, с.Мале Старосілля, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20720 (школа, вестибюль)
710532с.Носачіввул.Благовісна, 3, с.Носачів, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20727 (школа, вестибюль)
710534
с.Ленське
вул.Миру, 28, с.Ленське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20737 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3)
710535с.Пастирське, с-ще Богуновевул.Михайла Брайчевського, 5, с.Пастирське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20756 (будинок культури, глядацька зала)
710536
с.Плескачівка
вул.Шкільна, 58, с.Плескачівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20743 (будинок культури, фойє)
710537с.Шевченкавул.Кобзаря, 69, с.Шевченка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20744 (сільський клуб, фойє)
710538
с.Попівка
вул.Центральна, 84, с.Попівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20735 (сільська рада, зал засідань)
710539с-ще Червоневул.Княжа, 25, с-ще Червоне, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20747 (селищний клуб, фойє)
710540
с.Ротмістрівка, с-ще Вовківка
вул.Миру, 111, с.Ротмістрівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20726 (школа, актова зала)
/
вул.Михайлівська, 18, с.Ротмістрівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20726
710541с.Самгородоквул.Гагаріна, 1, с.Самгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20752 (будинок культури, фойє)
710542
с.Санжариха
пров.Шкільний, 1, с.Санжариха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20736 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 80А, с.Санжариха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20736
710543с.Сердюківкавул.Дмитра Лопатка, 35, с.Сердюківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20753 (будинок культури, глядацька зала)
710544
с.Сунки
вул.Центральна, 25, с.Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 (будинок культури, мала зала
710545с.Ташлик – вул.братів Гончаренків, вул.Васі Хільченка, вул.Веселова, вул.Гагаріна, вул.Графа Олексія Бобринського, вул.Іванова, вул.Княжа, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.Садова, вул.Симиренківська, вул.Трипільська, вул.Уляни Сокур, пров.Вишневий, пров.Івана Сірка, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.Пластунівськийвул.Графа Олексія Бобринського, 1, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751 (актовий зал)
710546
с.Ташлик – вул.Богдана Хмельницького, вул.Воїнів-миротворців, вул.Володимира Винниченка, вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Краснова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Тодося Осьмачки, вул.Трудова, вул.Філатова, вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Шевченка, с-ще Степок
вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751 (будинок культури, мала актова зала)
710547с.Тернівкавул.Шевченка, 3, с.Тернівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20733 (Тернівський ліцей, фойє)
/
вул.Центральна, 33, с.Тернівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20733
карта виборчих дільниць Ротмистрівської сільської громади
карта виборчих дільниць Ротмистрівської сільської громади
карта виборчих дільниць Балаклеївської сільської громади
карта виборчих дільниць Балаклеївської сільської громади

карта виборчих дільниць Березняківської сільської громади

карта виборчих дільниць Тернівської сільської громади


Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

вибори округи дільниці сміла район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Різне
Щороку в Україні переводять стрілки годинників на літній і зимовий час. 2020-й рік не стане винятком й українці традиційно перейдуть на зимовий час. В Україні перехід на літній і зимовий час регламентується постановою Кабінету міністрів №509 "Про порядок обчислення часу на території України" від 13 травня 1996 року. Зокрема, датою переходу на зимовий час в Україні є остання неділя жовтня. Таким чином, переведення часу в 2020 році відбудеться у ніч з суботи...
Політика
Минає останній тиждень перед місцевими виборами. Наразі Смілянська територіальна виборча комісія отримує виборчі бюлетені. Вже у спеціальній опечатаній кімнаті знаходяться бюлетені для голосування за депутатів Черкаської обласної ради. Про це проінформувала ТК Сміла-ТВ. Вчора вночі підприємець, з яким уклали договір на виготовлення бюлетенів, разом із членами ТВК привезли бюлетені для виборів міського голови Сміли та депутатів міської ради. На жаль, при тр...
Суспільство
Якщо органи соціального захисту отримають інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати комунальних послуг, в тому числі послуг ОСББ, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що наразі становить 340 грн., житлова субсидія призначатися не буде. Про це інформує Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.  За наявності заборгованості, жит...
Новини компаній
Осінь – це ідеальний час, щоб піклуватись про власне здоров’я, зміцнити імунітет та підвищити захисні сили організму. Аби почувати себе на всі 100% та звести до мінімуму сезонні захворювання. Чи знали Ви, що Ваш організм щоденно отримує чималу дозу шлаків та токсинів, які, відкладаючись в організмі, отруюють його та провокують різні захворювання. Додайте до цього проблеми з екологією, щоденні стреси та перевтому, які б’ють по нервовій системі. Все це в ком...
податкова інформує
Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що з метою покращення роботи в напрямку протидії корупції, вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних правопорушень, виявлення злочинів у сфері службової діяльності серед працівників, відділом з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС області здійснюється постійний контроль щодо упередження неправомірних дій та бездіяльності, вчинення можливих...
податкова інформує
Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків, що відповідно до п. 44.2 ст. 42 Податкового кодексу України від        02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для обрахунку об’єкта оподаткування платник податку на прибуток використовує дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності щодо доходів, витрат та фінансового результату до оподаткування.  Так, підпунктом 134.1.1 п. 134...
податкова інформує
Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області  повідомляє платників податків, що відповідно до п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку, зокрема, першої та другої груп є календарний рік. Зокрема, податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (крім податк...
податкова інформує
Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків, що відповідно до п.п. 3 п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 295 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755–VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп суб’єкти господарювання, зокрема, фізичні особи – підприємці, які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім розд...
податкова інформує
Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області  інформує платників податків, що відповідно до абзацу першого п.п. 2 п. 11.18 розд. ХI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 1588), фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, знімаються з обліку після припинення такої незалежної діяльності, за наявно...