• Головна
  • "Побачив - прибери!" Долучайтесь до всесвітнього дня прибирання
08:43, 9 вересня 2020 р.

"Побачив - прибери!" Долучайтесь до всесвітнього дня прибирання

"Побачив - прибери!" Долучайтесь до всесвітнього дня прибирання

19 вересня о 10 год. стартує щорічна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «World Cleanup Day» ініційована Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом ««Let’s Do It Word». Про це інформують в обласному управлінні екології та природних ресурсів.

Метою акції є формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад.

Цього року акція відбуватиметься із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим організатори акції пропонують три форми участі:

  • Групове прибирання: можна збиратися в групи, але кількість учасників має бути обмеженою, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні прибирання: прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті й сміливо вирушайте вперед.
  • Цифрове очищення: нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Обласний координатор ГО «Let’s do it, Ukraine» Богдан Мельник +38(096)5375373

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#всесвітнє прибирання
live comments feed...