![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
12:35, 21 вересня 2020 р.
На межі Городищенського та Смілянського районів місцеві фермери влаштували справжні "чикагські розбірки"
![На межі Городищенського та Смілянського районів місцеві фермери вла... На межі Городищенського та Смілянського районів місцеві фермери влаштували справжні "чикагські розбірки"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вихідними, пізно увечері, на свято під назвою "Михайлове Чудо" на межі Городищенського та Смілянського районів місцеві фермери влаштували справжні "чикагські розбірки".
За інформацією поліцейських Черкаської області, в селі Калинівка близько 20 осіб захопили поле та своїми комбайнами збирають чужий урожай кукурудзи. При цьому зловмисники усім, хто намагався перешкодити, погрожували зброєю та навіть влаштували стрілянину. У результаті розстріляно автомобіль, в якому на той час перебував голова ФГ "Наумець" Денис Жукович. Нащастя, внаслідок стрілянини ніхто не постраждав.
За словами Жуковича та інших свідків, поле і урожай, який намагалися захопити рейдери належить йому і в нього є всі відповідні документи. Нападниками-рейдерами виявилися сумнозвісні особи, неодноразово замішані в рейдерських схемах ТОВ «Черкаси-Дніпро Агро», а зокрема: Чернов Ярослав, Голуб Павло та екс працівник міліції Випна (керівник служби безпеки «Черкаси-Дніпро-Агро»). На боці рейдерів були люди з вогнепальною зброєю.
Ситуацію по припиненню зловмисницької діяльності ускладнила відсутність у Городищі начальника поліції та прокурора, які днями були затримані за хабарництво. Та, незважаючи на це, до операції таки були залучені два відділення поліції Городищенського та Смілянського районів, а також виїхали слідчі управління обласного главку та спецпідрозділ спецпризначенців.
"Злетілися фермери, мисливці, родичі, тож не відомо чим би все закінчилося, якби не спецназ. Головне, що всі живі здорові, а правоохоронні органи розберуться – свідків предостатньо - коментує ситуацію депутат обласної ради та член оперативного антирейдерського штабу Олександр Лупашко.
На місці події у правопорушників вилучили сільськогосподарську техніку та зброю.
Дії правопорушників кваліфіковані як хуліганство із застосуванням зброї та замах на крадіжку в особливо великих розмірах, вчинену організованою групою. Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...