![](https://s.4733.com.ua/section/logo/upload/pers/259/logo.png?20240727)
09:31, 2 жовтня 2020 р.
02.10 у Смілі +64 нових випадків захворювання на коронавірус
![02.10 у Смілі +64 нових випадків захворювання на коронавірус 02.10 у Смілі +64 нових випадків захворювання на коронавірус](/dist-assets/images/cap.jpg)
Станом на ранок 02.10.2020 за даними Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» зареєстровано ще 64 нових випадків захворювання на коронавірус, госпіталізовано-3 осіб, контактних по місцю проживання 110 осіб, одужало 20 осіб. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.
Загалом у місті Сміла 486 осіб хворіють на коронавірусну хворобу COVID-19 (з них 97 госпіталізовано в м.Сміла, м.Черкаси та район, м.Золотоноша, м.Шпола, 389 вдома на самоізоляції, займаються сімейні лікарі).
На території міста з початку пандемії захворіло на коронавірус –723 особи, з них 237 осіб одужали (негативні результати ПЛР).
Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Спецтема
live comments feed...