• Головна
  • Третій школі повернуто майно, яке здавалося в оренду всього за 1 грн
10:03, 2 жовтня 2020 р.

Третій школі повернуто майно, яке здавалося в оренду всього за 1 грн

Третій школі повернуто майно, яке здавалося в оренду всього за 1 грн
15.09.2020 року господарський суд Черкаської області зобов’язав орендаря повернути Навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 колегіум» Смілянської міської ради приміщення площею 101 кв.м, вартістю 2 млн грн.
Виявилось, що управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради надало в оренду одній із громадських організацій приміщення 3-ї школи  вартістю понад 2 млн грн у центрі міста Сміла на дуже вигідних умовах оренди, а саме: за одну гривню орендної плати за понад 100 кв. м нерухомості закладу освіти. Та, цей договір закінчився ще наприкінці квітня 2019 року.
З того часу адміністрація школи неодноразово зверталась до орендаря з питанням повернення незаконно зайнятих приміщень через гостру необхідність у їх використанні в навчальному процесі. Чисельність учнів у закладі щорічно зростає, а через дефіцит навчальних площ, діти змушені навчатись по 8 уроків вдень, що унеможливлює створення комфортних та належних умов здобуття освіти у даному навчальному закладі.
Проте, орендар ігнорував числені звернення з боку адміністрації школи  і, з часу закінчення терміну договору, приміщення за півтора року так і не було звільнено.

На порушення прав дітей довелося реагувати Смілянській місцевій прокуратурі, яка звернулася до суду з позовом про повернення майна закладу освіти. В результаті чого майно і було повернуто.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної прокуратури.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа 3 оренда
live comments feed...