• Головна
  • Мешканці Сміли знову стали заручниками бездіяльності міськради по забезпеченню людей теплом
21:04, 7 жовтня 2020 р.

Мешканці Сміли знову стали заручниками бездіяльності міськради по забезпеченню людей теплом

Мешканці Сміли знову стали заручниками бездіяльності міськради по забезпеченню людей теплом

Підготовка до опалювального сезону по Черкаській області завершена. Готовність теплових господарств – майже 100% - стверджує голова ОДА Сергій Сергійчук.

Крім того, він окремо зупинився на ситуації у Смілі. Сміла нещодавно перерахувала 2,1 млн грн НАК Нафтогазу по договорам реструктуризації заборгованості. Це дозволило місту Сміла залишитись споживачем НАКу і продовжити розрахунки по договорам.

Але проблема теплопостачального підприємства міста залишається – це наявна заборгованість в сумі 52 млн грн перед АТ Черкасигаз.

ОДА розробила і довела під особисті підписи до керівництва міста та підприємства дорожню карту щодо врегулювання боргових зобов’язань та стабільної роботи «Смілакомунтеплоенерго».

Один із пунктів – рекомендація міському голові прийняти програму фінансової підтримки підприємства, в якій передбачити кошти по виконанню гарантійний зобов’язань перед НАК Нафтогаз. А також коштів на погашення боргів перед АТ Черкасигаз, які керівництво міста повинне було перерахувати ще в кінці 2019 року (7,8 млн), коли отримували державну допомогу (16,1 млн).

ОДА неодноразово рекомендувала міській владі врегулювати взаємовідносини з газопостачальними компаніями. Адже «Смілакомунтеплоенерго» перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.

Однак мешканці міста знову стали заручниками бездіяльності Смілянської міськради по забезпеченню людей теплом.

Обирайте тих, хто буде опікуватися й питаннями тепла у ваших домівках. Не на словах! - наголосив голова ОДА.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...