• Головна
  • Шкарлет повідомив, що з 15 жовтня всі школи підуть на карантин, а ВУЗи на дистанційне навчання
08:06, 12 жовтня 2020 р.

Шкарлет повідомив, що з 15 жовтня всі школи підуть на карантин, а ВУЗи на дистанційне навчання

Шкарлет повідомив, що з 15 жовтня всі школи підуть на карантин, а ВУЗи на дистанційне навчання

Міністерство освіти рекомендує всім школам розпочати канікули для учнів, а закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання, починаючи з 15 жовтня.

Про це у своєму Telegram повідомив виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, Міністерством освіти сьодні має бути надіслано  рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти незалежно від кольору карантинної території щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно.

Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від кольору карантинної території рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

Також МОН та МОЗ мають подати відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже завтра 13 жовтня.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

«Дорогі Українці! Лише разом ми зможемо подолати цю страшну хворобу й зберегти Україну. Сподіваюся на Ваше розуміння та громадянську відповідальність. Будьте здорові і бережіть себе!», - написав Сергій Шкарлет.

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канікули дистанційне навчання
live comments feed...