• Головна
  • Список кандидатів у депутати Смілянської міської ради від Черкаської обласної територіальної організацієї Політичної Партії «ГОЛОС»
14:33, 29 вересня 2020 р.

Список кандидатів у депутати Смілянської міської ради від Черкаської обласної територіальної організацієї Політичної Партії «ГОЛОС»

Список кандидатів у депутати Смілянської міської ради від  Черкаської обласної територіальної організацієї Політичної Партії «ГОЛОС»

ЄДИНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Смілянської міської ради Черкаського району Черкаської області  висунутих Черкаською обласною територіальною організацієюПолітичної Партії «ГОЛОС» в єдиному багатомандатному виборчому окрузі на позачерговій конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня 2020 року


Поряд

ковий номер кандидата в єдиному виборчому списку

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта

Посада
(заняття)

Місце роботи

Партійність

Адреса місця проживання

Відомості про наявність чи відсутність

судимості

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата

Номер територі

ального виборчого округу, до якого віднесено кандидата

Порядковий номер кандидата у відповідному територі

альному виборчому списку

1

Гладир Євгенія Віталіївна

17.03.1990

Громадянка України

вища

директор

ТОВ «Спецспектор Черкаси»

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район, м.Сміла, пров.

Захисників України, 21 кв 13

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

Перший кандидат

Перший кандидат

2

Пархоменко Максим Олександрович

03.07.1990

Громадянин України

вища

Фахівець із соціальної роботи

Смілянський МЦСССДМ

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул.Любомирська 2, кв 95

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

1

3

Діхтяр Петро Анатолійович

03.09.1966

Громадянин України

вища

Директор

ТОВ «ЖИЛПРОМБУДПЗС»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул. Папаніна, 8

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

1

4

Мельник Ольга Анатоліївна

21.08.1977

Громадянка України

вища

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Кармелюка 77 кв 222

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

1

5

Матвєєнко Євген Ігорович

24.03.1990

Громадянин України

вища

Провідний спеціаліст

Смілянський міський ЦСССДМ

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 12 кв 136

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

2

6

Гілявський Антон Валерійович

11.06.1991

Громадянин України

Середня

Тимчасово безробітній

Тимчасово безробітній

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.

Петровського 11,кв 148

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

6

7

Мусієнко Юрій Анатолійович

19.12.1982

Громадянин України

вища

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Чорновола 44 кв 93

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

3

8

Зігура Ліна Валеріївна

16.07.1983

Громадянка України

професійно- технічна

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. 1 грудня, 94

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

5

9

Кричевська Ольга Володимирівна

21.04.1987

Громадянка України

професійно- технічна

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 20 кв 545

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

4

10

Пухлій Олександр Володимирович

27.11.1992

Громадянин України

вища

Начальник відновного поїзда станції Ім.Т.Шевченка

Виробничий підрозділ «Шевченківська дирекція залізничних перевезень»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.40р Перемоги, 8 кв 296

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

2

11

Кричевський Руслан Віталійович

12.07.1983

Громадянин України

вища

Єгер

Смілянська РО УТМР

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 20 кв 545

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

3

12

Врадій В’ячеслав Юрійович

11.07.1984

Громадянин України

вища

Завгосп

Смілянська ЗОШ№2

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Громова, 292

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

3

13

Гетьман Світлана Володимирівна

16.05.1995

Громадянка України

вища

продавець

Магазин «Салют»

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Тимірязєва 11/1

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

5

14

Сабалдаш Світлана Михайлівна

12.03.1966

Громадянка України

професійно- технічна

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Курчатова 43/1

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

4

15

Демідовський Артем Вікторович

18.10.2001

Громадянин України

загальна середня

Касир торговельного залу

ТОВ «Сільпо-Фуд»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Чорновола 44 кв 59

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

2

16

Жеребцова Олена Сергіївна

06.07.1984

Громадянка України

вища

Завідувач відділу

Смілянський відділ ЧРДЛ Держпродспоживслужби

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, пров.Захисників України 21, кв 21

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

5

17

Сімагов Сергій Леонідович

26.11.1981

Громадянин України

вища

Інженер

МП ВКП «Центр»

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,пров.Захисників України, 21 кв 13

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

4

18

Пархоменко Катерина Миколаївна

02.09.1995

Громадянка України

вища

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул. Любомирська, 2 кв 95

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

7

19

Пархоменко Святослав Олександрович

28.08.1995

Громадянин України

професійно- технічна

Тимчасово безробітний

Тимчасово безробітний

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,

вул.Любомирська 2 кв. 16

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

1

6

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Смілянської міської ради Черкаського району Черкаської області висунутих Черкаською обласною територіальною організацією Політичної Партії «ГОЛОС»у територіальному виборчому окрузі № 1 на позачерговій конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня 2020 року

Порядковий номер
кандидата в територі

альному виборчому списку

Прізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта

Посада
(заняття)

Місце роботи

Партійність

Адреса місця проживання

Відомості
про наявність
чи відсутність

судимості

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата

1

Пархоменко Максим Олександрович

03.07.1990

Громадянин України

вища

Фахівець із соціальної роботи

Смілянський МЦСССДМ

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул.Любомирська 2, кв 95

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

Демідовський Артем Вікторович

18.10.2001

Громадянин України

загальна середня

Касир торговельного залу

ТОВ «Сільпо-Фуд»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Чорновола 44 кв 59

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

Врадій В’ячеслав Юрійович

11.07.1984

Громадянин України

вища

Завгосп

Смілянська ЗОШ№2

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Громова, 292

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

4

Сабалдаш Світлана Михайлівна

12.03.1966

Громадянка України

професійно-технічна

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Курчатова 43/1

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

5

Гетьман Світлана Володимирівна

16.05.1995

Громадянка України

вища

продавець

Магазин «Салют»

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. Тимірязєва 11/1

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

6

Пархоменко Святослав Олександрович

28.08.1995

Громадянин України

професійно-технічна

Тимчасово безробітний

Тимчасово безробітний

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,

вул.Любомирська 2 кв 16

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Смілянської міської ради Черкаського району Черкаської області висунутих Черкаською обласною територіальною організацією Політичної Партії «ГОЛОС»у територіальному виборчому окрузі № 2 на позачерговій конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня 2020 року

Порядковий номер
кандидата в територі

альному виборчому списку

Прізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта

Посада
(заняття)

Місце роботи

Партійність

Адреса місця проживання

Відомості
про наявність
чи відсутність

судимості

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата

1

Діхтяр Петро Анатолійович

03.09.1966

Громадянин України

вища

Директор

ТОВ «ЖИЛПРОМБУДПЗС»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул. Папаніна, 8

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

Матвєєнко Євген Ігорович

24.03.1990

Громадянин України

вища

Провідний спеціаліст

Смілянський міський ЦСССДМ

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 12 кв 136

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

Мусієнко Юрій Анатолійович

19.12.1982

Громадянин України

вища

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Чорновола 44 кв 93

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

4

Кричевська Ольга Володимирівна

21.04.1987

Громадянка України

професійно- технічна

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 20 кв 545

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

5

Зігура Ліна Валеріївна

16.07.1983

Громадянка України

професійно- технічна

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул. 1 грудня, 94

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

6

Гілявський Антон Валерійович

11.06.1991

Громадянин України

середня

Тимчасово безробітній

Тимчасово безробітній

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.

Петровського 11,кв 148

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

7

Пархоменко Катерина Миколаївна

02.09.1995

Громадянка України

вища

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,вул. Любомирська, 2 кв 95

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

кандидатів у депутати Смілянської міської ради Черкаського району Черкаської області висунутих Черкаською обласною територіальною організацією Політичної Партії «ГОЛОС»у територіальному виборчому окрузі № 3 на позачерговій конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня 2020 року

Порядковий номер
кандидата в територі

альному виборчому списку

Прізвище,
власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта

Посада
(заняття)

Місце роботи

Партійність

Адреса місця проживання

Відомості
про наявність
чи відсутність

судимості

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата

1

Мельник Ольга Анатоліївна

21.08.1977

Громадянка України

вища

Тимчасово безробітна

Тимчасово безробітна

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Кармелюка 77 кв 222

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

2

Пухлій Олександр Володимирович

27.11.1992

Громадянин України

вища

Начальник відновного поїзда станції Ім.Т.Шевченка

Виробничий підрозділ «Шевченківська дирекція залізничних перевезень»

безпартійний

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.40р Перемоги, 8 кв 296

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

3

Кричевський Руслан Віталійович

12.07.1983

Громадянин України

вища

Єгер

Смілянська РО УТМР

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, вул.Мазура 20 кв 545

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

4

Сімагов Сергій Леонідович

26.11.1981

Громадянин України

вища

Інженер

МП ВКП «Центр»

Член ПП «ГОЛОС»

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла,пров. Захисників України, 21 кв 13

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

5

Жеребцова Олена Сергіївна

06.07.1984

Громадянка України

вища

Завідувач відділу

Смілянський відділ ЧРДЛ Держпродспоживслужби

безпартійна

20701, Черкаська область, Черкаський район,м.Сміла, пров.Захисників України 21, кв 21

Судимість відсутня

Представницький мандат відсутній

Будьте в курсі подій разом з нами: www.4733.com.ua - сайт міста Сміли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кандидати голос сміла

Коментарі

Оголошення
live comments feed...