• Головна
  • Створення в Електронному кабінеті податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи підприємця
податкова інформує
13:43, 20 жовтня 2020 р.

Створення в Електронному кабінеті податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи підприємця

податкова інформує

Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області інформує, що подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (в редакції наказу Міністерства фінансів України від 01.06.2020 № 261) зі змінами та доповненнями (далі – Порядок).

Звертаємо увагу, що згідно з п. 2 розд. ІІ Порядку автор (платник) створює електронні документи у строки та відповідно до порядку, що визначені законодавством для відповідних документів в електронному та паперовому вигляді, із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Зокрема, у відкритій частині Електронного кабінету у розділі «Допомога» розміщено покрокову допомогу щодо створення електронних документів за допомогою режиму «Введення звітності».

Відповідно, в режимі «Введеннязвітності» приватноїчастини (особистогокабінету) Електронногокабінетукористувачмаєможливістьстворювати, редагувати, підписуватитанадсилати, зокрема, податковузвітністьзаформоюподатковоїдеклараціїплатникаєдиногоподаткуфізичноїособипідприємця, затвердженоюнаказомМіністерствафінансівУкраїнивід 19.06.2015 № 578 зізмінамитадоповненнями.

Звертаємо увагу, що приформуванніподатковоїдеклараціїкористувачсамостійновстановлюєфільтрзапараметрами: «рік», «період», «типформи» таобираєнеобхіднуформуподатковоїдекларації (наприклад, F0103306) зазвітнийперіод, щодоякогоздійснюєтьсязвітування. В наступному вікні обирає «стан документа» та відповідний територіальний орган ДПС: «регіон», «район».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...