• Головна
  • Як отримати субсидію на опалювальний сезон?
11:02, 21 жовтня 2020 р.

Як отримати субсидію на опалювальний сезон?

Як отримати субсидію на опалювальний сезон?

Якщо органи соціального захисту отримають інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати комунальних послуг, в тому числі послуг ОСББ, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що наразі становить 340 грн., житлова субсидія призначатися не буде.

Про це інформує Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради. 

За наявності заборгованості, житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням відповідної комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися.

Крім того, існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг. Для укладення договору реструктуризації боржникові необхідно звернутися безпосередньо до організації – надавача послуги.

Для отримання субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 років громадяни, у яких є заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, повинні подати до управління праці та соціального захисту населення заяву та декларацію встановленого зразка на розгляд відповідної комісії для визначення права на призначення субсидії та договір реструктуризації боргу, у разі його укладення.

Слід зазначити також, що постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року №247, передбачено на період карантину додаткові заходи щодо соціального захисту осіб, яких звільнено з роботи у звязку з карантином, а саме: під час призначення житлової субсидії до їхнього доходу враховується розмір допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи.

В умовах карантину документи для призначення субсидії можна надіслати поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики чи надати в управління праці та соціального захисту населення через скриньку, розміщену при вході в управління.

Консультації щодо призначення субсидії надаються спеціалістами управління у робочий час за телефонами: 2-45-34, 2-09-45, 2-09-44.

Залишайтесь з нами  і будьте в ритмі життя свого міста !!! Сайт міста Сміли 4733 !!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія заборгованість по оплаті комунальних послуг
live comments feed...