• Головна
  • Сміла - єдине місто в області, яке може залишитися без тепла
09:45, 24 жовтня 2020 р.

Сміла - єдине місто в області, яке може залишитися без тепла

22 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради, яке розпочалося  з чергового скандалу.

Про це повідомляє ТК "Сміла-ТВ"

Підприємці міста знову прийшли до посадовців вже з вимогою видати на руки рішення виконкому, що скасовує заборону на торгівлю промисловими товарами та роботу закладів громадського харчування до 20.00. Під тиском людей представники влади таки підготували, завізували дане рішенні виконкому і пообіцяли відстоювати його на рівні області.

Не обійшлося і без скандалу під час розгляду питань порядку денного. Зокрема, палкі суперечки розгорілися навколо проекту рішення, щодо виділення 2-хмільйонів поворотної допомоги комунальному теплопостачальному підприємству. Ці кошти мали сплати НАК «Нафтогаз України» в рахунок реструктуризованого боргу за газ.

Члени виконкому кивали в бік депутатського корпусу, а тепловики запевняли: "грошей нема - газу не буде". А відповідно, і початок опалювального сезону у місті під зривом. Адже, саме лише рішення про початок опалювального сезону у Смілі, проект якого затвердили на засіданні виконкому більшістю голосів членів виконавчого комітету, може так і залишитися на папері, бо в разі несплати боргу НАК не дасть Смілі номінації на газ. А, якщо і почнуть топити без номінацій, доведеться платити вдвічі більше за розбаланс.А це черговий борговий зашморг.

Та члени виконкому цього разу були непохитні. З надією, що зібрались востаннє за цієї каденції, вони проголосували лише нагальні питання. З усім іншим порадили розбиратися новим депутатам та міському голові, котрим сміляни висловлять довіру на виборах 25 жовтня.

До того ж,  вчора на наріді в Черкаській ОДА наголосили, що до кінця місяця опалення подадуть в усі домівки області, окрім мешканців міста Сміла.

За інформацією Сергія Чубаня, директора департаменту інфраструктуру та ЖКГ Черкаської ОДА, Черкаська область практично готова до опалювального сезону. Є проблеми по місту Ватутіно і Черкаському району. Наразі питання по них вирішуються, до понеділка ситуація буде врегульована, запевнив чиновник.

- Наразі по області запущено 86 котелень, до кінця місяця в усіх оселях черкащан, крім міста Сміла, буде тепло, — зауважив Чубань. — По Смілі є видимі проблеми по великій кількості котелень. Це єдиний населений пункт, де на сьогодні мешканці залишаться без тепла.

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук відзначив, що міському голові Сміли поставлене завдання підготувати список осіб, які систематично саботують засідання виконкомів Смілянської міськради і рішення, які стосуються подачі опалення в домівки смілян. Він проситиме прокуратуру надати оцінку діям таких посадових осіб.

Залишайтесь з нами  і будьте в ритмі життя свого міста !!! Сайт міста Сміли 4733 !!!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...