• Головна
  • За дев’ять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 97,8 млн гривень
податкова інформує
14:12, 27 жовтня 2020 р.

За дев’ять місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 97,8 млн гривень

податкова інформує

Смілянський відділ Головного управління ДПС у Черкаській області інформує, що за дев’ять місяців 2020 року податковий борг до зведеного бюджету по Черкаській області зменшився на 97,8 млн грн., або на 8,3 відсотків, з 1179,2 млн грн до 1081,4 млн гривень.

Станом на 01.10.2020 сума податкового боргу до Зведеного бюджету складала 1081,4 млн грн, в тому числі до державного бюджету 753,5 млн гривень.

У загальній сумі податкового боргу 522,7 млн грн, або 48,3 відсотків від загального боргу становить податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства, та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

Протягом січня-вересня 2020 року за рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 176,3 млн грн, що на 62,1 відсотків більше, ніж за відповідний період 2019 року.

До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 158,9 млн грн, до місцевого – 17,4 млн гривень. Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 30,9 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 1,9 млн грн., надходжень від реалізації заставного майна – 254,3 тис грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 316,2 тис грн, стягнення за рахунок вилучення готівки – 1,1 млн грн, погашення боргу за рахунок виділення коштів органами управління комунальних підприємств – 115,4 тис гривень .

За 9 місяців 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 13 підприємств,загальна сума податкового боргуяких складає25млн грн, у тому числі за заявами Головного управління ДПС у Черкаській області - 2 із сумою боргу 4,5 млн. гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за 9 місяців 2020 року до бюджету надійшло 104,6 млн гривень.

Звертаємо увагу платників податків, що на офіційному вебпорталі ДПСУкраїниhttps://tax.gov.ua/, у банері «Відкриті дані» за посиланням http://tax.gov.ua/datasets.php?q=, щомісячно оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг та щодо сум податкового боргу в розрізі платежів.

Також, щоденно оновлюється інформація, щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом, в т. ч про наявність заборгованості по податках, зборах та єдиному внеску. Скориставшись електронним сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника» https://cabinet.tax.gov.ua/, власники кваліфікованого електронного підпису мають доступ до своїх особових рахунків зі сплати належних їм податків і зборів та інших платежів в меню «Стан розрахунків з бюджетом».

Крім того, для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними ДПС, платники податків через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини «Електронного кабінету платника» можуть надіслати відповідний запит.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...