• Головна
  • У Східниці відновили роботу туристичних веб-камер
Новини компаній
09:00, 10 грудня 2020 р.

У Східниці відновили роботу туристичних веб-камер

Новини компаній
У Східниці відновили роботу туристичних веб-камер

Трускавецька компанія QTEK перезапустила сервіс онлайн веб-камер Східниці, встановлених на будівлі готелю "Фавар Карпати".  Найближчим часом планується розширення мережі веб-камер на цьому курорті, повідомляє dyvys.info.

На відомому українському бальнеологічному курорті Східниця відновили роботу онлайн веб-камер.  На сьогоднішній день тут працює 2 трансляції.  Обидві камери встановлені на будівлі готелю "Фавар Карпати", розташованій на в'їзді в селище з боку Трускавця.

Об'єктив першої камери спрямований в бік інсталяції "Я love Східниця".  В рамках даної трансляції відкривається вид на Карпатські гори і один із оздоровчих комплексів, біля якого знаходяться джерела мінеральних вод № 8, 9, 10. Друга камера транслює вид на мальовничу долину, оточену горами і лісовими масивами.

Відеомовлення зі Східниці ведеться в реальному часі і з передачею звуку цілий рік 24 години на добу.  Висока якість зображення дозволяє побачити детальну картинку з курорту і при бажанні навіть помахати в об'єктив знайомим, які дивляться онлайн-трансляцію.

"Сьогодні наші веб-камери є істотною підмогою для туристів при плануванні оздоровлення в контексті погодних умов. Не кажучи вже про те, що багато потенційних відпочивальників приймають рішення про поїздку до Східниці саме на підставі мальовничої картинки, яка транслюється нашими веб-камерам. Тому відновлення роботи  цього сервісу - важливий момент як для нашого готелю, так і для курорту в цілому ", - пояснив власник міні-готелю "Фавар Карпати", Анатолій Федун.

Всі згадані вище веб-камери Східниці можна знайти на офіційному сайті готелю за посиланням https://hotelfavar.com/ru/webcams/

Також дані веб-камери можна подивитися на сайті одного з організаторів проєкту - НІАП "Кирилівка.Укр".  До речі, на даному ресурсі також є трансляція з сусіднього гірськолижного курорту Буковиця, розташованого всього за 18 км від Східниці.

Найближчим часом ініціативна група планує розширення мережі онлайн-трансляцій в Східниці, в рамках якого планується торкнутися кількох найбільш затребуваних туристами точок курорту.

Нагадаємо, що Східниця - це бальнеологічний курорт і невелике селище, розташоване в Дрогобицькому районі Львівської області, орієнтоване на терапію мінеральними водами типу "Нафтуся" та кліматичними природними факторами.  У Східниці діє 10 джерел і 3 свердловини, які є постачальниками близько 5 видів лікувальної мінеральної води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...