• Головна
  • МОН просить не проводити учнівські олімпіади
07:15, 18 грудня 2020 р.
Надійне джерело

МОН просить не проводити учнівські олімпіади

МОН просить не проводити учнівські олімпіади

Міністерство освіти і науки відправило лист керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки з проханням не проводити другий та третій етапи всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, поки діють карантинні обмеження. Про це йдеться у листі міністерства.

У міністерстві освіти нагадують, що в України установлено карантин, який триватиме до 28 лютого. У зв’язку із цим, проведення ІІ та ІІІ етапу учнівських олімпіад є неможливим, так як вони повинні проводитися у січні-лютому наступного року.

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» до 28 лютого 2021 року на території України установлено карантин, що унеможливлює проведення ІІ (другого) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який мав відбутися до кінця грудня 2020 року, та ІІІ (третього) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який мав відбутися в січні-лютому 2021 року.

Привертаємо Вашу увагу до вказаних вище змін у законодавстві та просимо вжити заходи, необхідні для забезпечення безпеки та збереження здоров'я учасників освітнього процесу. – Йдеться у листі відомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МОН #олімпіада #лист
live comments feed...