• Головна
  • Черкаська область отримає майже 15 мільйонів на шкільні автобуси
17:00, 20 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Черкаська область отримає майже 15 мільйонів на шкільні автобуси

Черкаська область отримає майже 15 мільйонів на шкільні автобуси

Кабінет Міністрів України розподілив по місцевих бюджетах 490 мільйонів гривень на купівлю шкільних автобусів на умовах співфінансування. Черкащині виділять 14,9 мільйонів. Про це повідомляється на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.

Освітня субвенція на придбання автобусів здійснюється на засадах співфінансування. Заклади, що фінансуються з обласних або міських бюджетів, чисельність населення яких перевищує 40 000 тисяч осіб отримують не більше 70% компенсації на купівлю автобусів. Для закладів у громадах із чисельністю населення менше 40 000 осіб за рахунок освітньої субвенції оплачується не більше 90% від вартості придбання шкільних автобусів.

Придбання автобусів у 2021 році за рахунок субвенції здійснюватиметься в такій черговості:

  • опорні заклади загальної середньої освіти з не менш як 200 здобувачами освіти, які будуть утворені протягом 2021 року;
  • інші опорні заклади загальної середньої освіти з кількістю здобувачів освіти не менш як 200 осіб;
  • інші заклади загальної середньої освіти з кількістю учнів 100 та більше, які оптимізовані або будуть оптимізовані протягом 2021 року та мають здобувачів освіти та згідно із законодавством потребують підвезення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітні субвенції #фінансування #освіта
live comments feed...