• Головна
  • Головне завдання влади – створення сприятливого підприємницького клімату у Смілі
10:03, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Головне завдання влади – створення сприятливого підприємницького клімату у Смілі

Головне завдання влади – створення сприятливого підприємницького клімату у Смілі

В п’ятницю, 18 грудня, відбулося позачергове засідання виконкому під головуванням Сергія Ананка. На засіданні розглядали проєкти рішень щодо схвалення окремих міських програм. Про це повідомляється на сайті Смілянської міської ради.

На нараді були озвучені головні тези Програми економічного і соціального розвитку міста на 2021 рік та Програми розвитку малого підприємництва в м. Сміла на 2021-2023 роки. Головним завданням влади окреслили створення сприятливого підприємницького клімату в місті та співпраця органів влади з підприємствами для відновлення економічного потенціалу Сміли.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення «Про організацію передноворічної торгівлі хвойними деревами та ялинковими прикрасами», доповнивши перелік місць для продажу ялинок.

Також на засіданні схвалили програми розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг передбачений міською програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, програму протидії захворюванню на туберкульоз та програму лікування стоматологічних захворювань у окремих пільгових категорій населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій Ананко #міський виконавчий комітет #програма розвитку Сміли
live comments feed...