У місцевій школі відбувся меморіальний кубок з баскетболу пам’яті Бориса Гударенка

У місцевій школі відбувся меморіальний кубок з баскетболу пам’яті Бориса Гударенка

В турнірі взяли участь чотири баскетбольні команди: «Ассоль-Центр», «Ассоль-Шева», «БДЮТ-Технар» та «БДЮТ-Школяр». Про це повідомляється на сайті Смілянської міської ради.

Традиційний кубок відбувся на Свято Миколая, 19 грудня, в загальноосвітній школі №11. Він присвячений пам’яті Бориса Гударенка – тренера, який започаткував баскетбол у Смілі. Вихованці тренера були чемпіонами Черкаської області з баскетболу в 1960/61 році. На відкритті турніру також згадували його послідовників: Віталія Сушка, Олексія Гриценка, Миколу Олександрова, Сергія Мамонтова, яких уже немає з нами.

Через карантинні обмеження у Кубку взяли участь чотири команди. Ігри проходили за схемою «фіналу чотирьох». Команди «Ассоль» протистояли вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості.

Перемогу в турнірі одержала команда «Ассоль-Центр», друге місце зайняла команда «Ассоль-Шева», почесну бронзу змагань отримав «Технар». Усі призери Кубку отримали пам’ятні медалі.

У місцевій школі відбувся меморіальний кубок з баскетболу пам’яті Бориса Гударенка, фото-1 У місцевій школі відбувся меморіальний кубок з баскетболу пам’яті Бориса Гударенка, фото-2 У місцевій школі відбувся меморіальний кубок з баскетболу пам’яті Бориса Гударенка, фото-3
Смілянська міська рада
Кубок пам'яті Бориса Гударенка баскетбол турнір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі