• Головна
  • Пільги та соціальна допомога. Про що говорили на засіданні бюджетної комісії?
21:01, 22 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Пільги та соціальна допомога. Про що говорили на засіданні бюджетної комісії?

Пільги та соціальна допомога. Про що говорили на засіданні бюджетної комісії?

На засіданні бюджетної комісії обговорили питання місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності. Сесія відбулася в малому залі Будинку рад під головуванням Юлії Любченко, також у роботі комісії взяли участь голова міста Сергій Ананко та секретар міськради Юрій Студанс. Про це повідомляється на сайті Смілянської міської ради.

Депутати обговорили питання щодо реалізації Закону України про «Про оренду державного та комунального майна», розглянули комплекс соціальних питань щодо надання пільг сім’ям загиблих учасників бойових дій, жінкам, яким присвоєно звання «Матір-героїня» особам з інвалідністю на комунальні послуги і надання пільг на абонентну плату за користування телефоном.

На засіданні розглянули проєкти рішень щодо затвердження Програми приватизації та управління комунальним майном та Програми економічного і соціального розвитку міста на 2021 рік. Також були розглянуті та внесені зміни до 37-ми цільових програм Сміли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла #засідання #бюджетна комісія
live comments feed...