• Головна
  • Смілі терміново потрібно 2 мільйони на реанімобіль (ВІДЕО)
21:15, 22 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Смілі терміново потрібно 2 мільйони на реанімобіль (ВІДЕО)

Смілі терміново потрібно 2 мільйони на реанімобіль (ВІДЕО)

Смілі необхідно придбати реанімобіль для транспортування хворих в інші лікувальні заклади, чи між медзакладами міста. Про це повідомляє виконуючий обов’язки директора КНП «Смілянська міська лікарня» Микола Стогній.

Проблема виникла у зв’язку із тим, що з першого січня 2021 року виїзна консультативна медична допомога відділу реагування на надзвичайні стани здійснюватися не буде через скорочення. Тобто лікарів третинної ланки не буде чим доставляти для надання медичної допомоги. Крім того не буде змоги транспортувати людей в інші лікувальні заклади Сміли.

Для вирішення цієї проблеми Микола стогній планує створити штатну бригаду для можливості транспортування хворих. Зараз в місті на балансі три автомобілі невідкладної допомоги, проте вони не мають необхідного обладнання для невідкладної медичної допомоги і неоснащені для транспортування людей.

Як зазначає в.о. директора міської лікарні, питання щодо виділення коштів із бюджету на придбання реанімобілю 2021 року обговорювали ще в минулому році. Середня вартість цього автомобіля приблизно 2 мільйони гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реанімобіль #міська лікарня #бюджет
live comments feed...