• Головна
  • Як отримати 8 тисяч одноразової матеріальної допомоги?
17:00, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як отримати 8 тисяч одноразової матеріальної допомоги?

Як отримати 8 тисяч одноразової матеріальної допомоги?

ФОПи та наймані працівники отримали від держави в загальній сумі 2,23 мільярди гривень одноразової матеріальної допомоги. Станом на сьогодні заяву на отримання карантинних виплат подали 312 тисяч українців. Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Інструкцію про те, як отримати одноразову карантинну виплату можна прочитати на порталі Дія. Сума виплати становить 8 000 грн, на неї можуть претендувати лише ФОПи та наймані працівники юридичних осіб чи ФОПів, у яких основний КВЕД (класифікація видів економічної діяльності) є в переліку, визначеному Кабміном як найбільш вразливий в умовах карантинних обмежень.

Як зазначає Михайло Федоров, заявку можна подати до 31 грудня 2020 року.

Сьогодні ФОП та наймані працівники отримали перші карантинні виплати через Дію.

278 тис. українців отримали одноразову матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн на загальну суму 2,23 млрд грн. Нагадую, що це тільки перша черга виплат.

Ми розробили та запустили цю послугу за 3 тижні. Унікальний швидкий сервіс за декілька хвилин. Вже отримано 312 тис. заяв на виплати через Дію. Послуга доступна до 31 грудня 2020, - повідомляє Михайло Федоров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#матеріальні виплати #карантинний фонд #Дія
live comments feed...