• Головна
  • Смілянський морг під загрозою закриття. Небіжчиків доведеться возити в Черкаси (ВІДЕО)
18:15, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Смілянський морг під загрозою закриття. Небіжчиків доведеться возити в Черкаси (ВІДЕО)

Смілянський морг під загрозою закриття. Небіжчиків доведеться возити в Черкаси (ВІДЕО)

У Смілі може припинити роботу міський морг у зв’язку із тим, що Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи ще у вересні подало до Смілянської міської лікарні документи про пролонгацію договору оренди. Проте до цього часу питанню не було приділено належної уваги. Про це повідомляється в сюжеті Сміли TV.

Як зазначив перший заступник міського голови Олександри Лисенко, у разі припинення роботи міського моргу, небіжчиків доведеться возити в Черкаси. Проблема виникла через те, що у Черкаської судово-медичної експертизи закінчилися фінансові зобов’язання перед містом. Тому підстав для проплати 5 тисяч гривень за комунальні послуги немає.

З Нового року бюро судово-медичної експертизи повинні платити оренду в сумі 3 тисячі гривень на місяць, не враховуючи комунальних платежів. Проте, в бюро не можуть оплатити таку суму.

Заступник міського голови пропонує вирішити цю проблему шляхом зменшення орендної плати за міський морг до 1 гривні на місяць. У цьому випадку Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи погодиться виплачувати кошти лише за комунальні послуги.

Чиновники пообіцяли, що на бюджетній комісії це питання опрацюють і буде надана рекомендація депутатського корпусу на сесійному засіданні прийняти рішення про встановлення орендної плати для моргу у розмірі 1-ї гривні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...