• Головна
  • Центральна бібліотека запрошує на виставку «Подорож країною казок Редьярда Кіплінга»
17:24, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Центральна бібліотека запрошує на виставку «Подорож країною казок Редьярда Кіплінга»

Центральна бібліотека запрошує на виставку «Подорож країною казок Редьярда Кіплінга»

Центральна міська бібліотека для дітей запрошує на книжкову виставку-знайомство «Подорож країною казок Редьярда Кіплінга». Виставка створена на честь 155-річчя народження видатного англійського письменника, поета і казкаря Джозефа Редьярда Кіплінга. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Центральної бібліотеки.

З ім'ям Кіплінга ми вперше зустрічаємося ще в ранньому дитинстві, читаючи його книги про пригоди Мауглі, про кішку, що гуляла, як сама собі знала, краба, що грався морем, допитливе слоненя, якому крокодил розтягнув ніс, перетворивши на довгий хобот. Англійський письменник Редьярд Кіплінг прожив надзвичайно цікаве, повне подій життя. Саме дивовижний талант і забезпечив Кіплінгу всесвітню популярність. Розумні та добрі, простакуваті й підступні, герої чудових творів Кіплінга приходять до читачів з індійських джунглів, африканських саван, річок і морів Африки та Азії. – повідомляють працівники бібліотеки.

Джозеф Кіплінг – англійський письменник, автор серії оповідань «Книга Джунглів», збірок «Фантом Рікша та інші оповідання про привидів», «Ві-Віллі-Вінки» та роману «Кім». 1907 року Кіплінга нагородили Нобелівською премією з літератури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #виставка #Кіплінг
live comments feed...