На Черкащині скоротилися обсяги виробництва

На Черкащині скоротилися обсяги виробництва

За підсумками січня–листопада 2020 року фіксується скорочення обсягів виробництва серед різних видів промисловості. Індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–листопадом 2019 року становить 96%. Про це повідомляється на сайті газети «Сміла», з посиланням на Головне управління статистики у Черкаській області.

Скорочення обсягів виробництва серед таких видів промислової діяльності як машинобудування на 38,8%, добувна промисловість – на 29,5%, металургія та виробництво готових металевих виробів – на 17,6%, виробництво фармацевтичних продуктів та препаратів – на 10,3%, текстильне виробництво, виробництво одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,6%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3%.

За цей же проміжок часу зросли обсяги виробництва гуми і пластику, неметалевої мінеральної продукції на 10%, виробництва хімічних речовин і продукції – на 9,3%, виготовленні виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,1%.

Газета Сміла
Управління статистики виробництво Черкащина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі