• Головна
  • На Черкащині скоротилися обсяги виробництва
16:44, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Черкащині скоротилися обсяги виробництва

На Черкащині скоротилися обсяги виробництва

За підсумками січня–листопада 2020 року фіксується скорочення обсягів виробництва серед різних видів промисловості. Індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–листопадом 2019 року становить 96%. Про це повідомляється на сайті газети «Сміла», з посиланням на Головне управління статистики у Черкаській області.

Скорочення обсягів виробництва серед таких видів промислової діяльності як машинобудування на 38,8%, добувна промисловість – на 29,5%, металургія та виробництво готових металевих виробів – на 17,6%, виробництво фармацевтичних продуктів та препаратів – на 10,3%, текстильне виробництво, виробництво одягу, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 6,6%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 3%.

За цей же проміжок часу зросли обсяги виробництва гуми і пластику, неметалевої мінеральної продукції на 10%, виробництва хімічних речовин і продукції – на 9,3%, виготовленні виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,5%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,1%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Управління статистики #виробництво #Черкащина
live comments feed...